Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemüveges vagyok, és a...

Szemüveges vagyok, és a közeljövőben szeretnék egy orrkarikát. Nagyon furán, vagy rosszul nézne ki így együtt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Háát.. :) Ha engem kérdezel szerintem fura. A szemüveg sugall valamilyen eleganciát, értelmet, az orrkarika meg pont az ellentéte. :)
2009. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha van szemüveged, akkor sztem mindenféle arcon lévő piercing csak ronthat az összképen.

nem nézne ki jól!

2009. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm is szemüveges, és az orrában egy szép köves piercing van, és nagyon jól áll neki!Ugyanolyan piros a köve, mint a szemüvege szára!
2009. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

fúúhhaa...

sztem nagyon jól nézne ki.főleg ha vastagkeretes a szemcsid ^^ írd be gogle-ba és majd kiad képeket.csekkold le őket..és dönts!...sztem jól nézne ki...nekem tetszik ! (Y)

2009. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is rohadt jól nézhet ki(Y)

Én is akarok orrkarikát és én is szemüveges vagyok, biztos vagyok benne, hogy jól nézne ki:D

2009. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
IGEN.
2009. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Őhm igen. :D Nekem is volt (de begyulladt tőle az orrom, így megváltam tőle.) és napszemcsivel meg sima szemcsivel is furán néztem ki :D.Bár engem ez nem szokott zavarni, eltérek a megszokottól alapbol... :D Szerintem rakass be egy egyszerű kis bogyót, köveset, vagy vannak tüskék is ^^. :D Nekem most egy fekete köves van! =)

De ha septumra gondolsz, akkor simán mehet, mert egyik ismerősömnek is van, pedig szemcsis! :D

2009. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!