Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anya miért nem engedi hogy...

Anya miért nem engedi hogy kiszedessem a szemöldökömet? Mit tegyek hogy megengedje?

Figyelt kérdés
14/L

2012. okt. 30. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ülj le vele és beszéljétek meg. én nem tudhatom jobban, mint te, hogy miért nem engedi. :) én is ennyi idős vagyok és ő fizeti a kozmetikusom. egyszer kellett megbeszélnem vele. hajrá :)
2012. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert meg fogod bánni és félt
2012. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert ha rosszul szeded ki, csúnya lesz, hülyén fogsz kinézni, és nagyon csúnyán fog visszanőni is. ha csak középen akarod kiszedni, az úgy oké,de formát ne próbáld meg otthon. beszéld meg vele,hogy csak egy kis formát szeretnél,de inkább vigyen el kozmetikushoz (szemöldökszedés nem drága)
2012. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez Pécsett kb. 6-700ft, menj el és szedesd ki
2012. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 13 évesen szedettem ki először. Úgy történt, hogy elmentem vele a kozmetikushoz csak úgy kíváncsiságból... Kiszedette a szemöldökét és utána a kozmetikus meg anya ketten rábeszéltek, hogy szedessem ki én is szal én eleintem nem is akartam... Beszéld meg vele próbáld meg rávenni sok sikert :)
2012. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. nov. 20. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!