Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Wu2...

Mi a véleményetek a Wu2 samponról?

Figyelt kérdés

Használja valaki? Bevált? Vagy nem? Mik a tapasztalataitok vele?

Én eddig jót hallottam róla, habár az én hajam sajnos nem alkalmas arra, hogy azzal mossak hajat...

Köszi a véleményeket.



2012. okt. 31. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Régen, kiskoromban használtunk ilyet, semmi gond nincs/nem volt vele.
2012. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
legalább 20 éve használom.. semmi mást nem szeretek ennyire. közben próbáltam ezt-azt, nem váltak be.
2012. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Ezzel még budit sem tisztítanék, olyan büdös.

Az összetétele sem épp olyan amit a fejbőrömön, hajamon használni szeretnék... komolyan, miért létezik ez még egyáltalán?? Ennél millió jobb sampon létezik.

2012. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
apám használta, egyszer kipróbáltam én is. soha többet nem veszem a kezembe, az biztos. 18/L
2012. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül ez jó a zsíros, göndör hajamra. Nagyon szeretem, kicsit szárít, de használok kókuszolajat. Igaz most váltani fogok szulfátmentes hajmosószappanra, de csak mert az egészségesebb.
2012. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Párszor használtam de nem igazán jött be.
2012. nov. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
pedig azt mondtak fodraszok h semmivel sem rosszabb mint mondjuk egy Elseve..
2012. nov. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Egyetemista koromban vettem egyszer egy kis kiszerelésűt, mert nagyon le voltam égve, szóval ilyen szükségmegoldásként. Borzasztó gubancos lett a hajam tőle és nagyon szállt, hiába nyomattam balzsamot. Aztán a lakótársam megjegyezte, hogy ők ezzel odahaza a kutyát szokták fürdetni:DD
2012. nov. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kiskoromban ezt használtam, akkor jó volt. Nemrég kipróbáltam, viszont akkor összegubancolta teljesen a hajam.
2012. nov. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tegnap én is kipróbáltam, mivel volt itthon valamennyi, de éreztem már a habosításnál, hogy még mindig nem jó a hajamra... Rögtön utána kellett mosnom a Nivea samponommal, egyedül attól lesz puha a hajam.

Köszi a sok választ, ezek szerint a többségnek mégsem jön be annyira. Pedig én is azt hallottam, hogy annál nincs jobb sampon. Hát ezek szerint mégis, meg hát eleve embere válogatja, mi a jó a hajának.

2012. nov. 1. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!