Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arctejet használjak...

Milyen arctejet használjak zsíros, pattanásos bőrömre?

Figyelt kérdés
Egy kétségbeesett 15 éves leányzó.

2012. nov. 1. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt használom, nagyon jó.

2012. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be nagyon: [link]

Nem olcsó, de szerintem mindenképp megéri az árát. Nekem is zsíros a bőröm, néha pattanásos is. Ez viszont nem zsírosítja tovább, mint a többi arctej, amit eddig próbáltam. Normál és vegyes bőrre van amúgy.

2012. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, az 45 éves kor felettieknek való, 15 évesen semmiképp sem javasolt ilyet használni.
2012. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az számít hogy hány éveseknek ajánlanak valamit. Nem fog megöregedni tőle... a lényeg hogy szép összetevői vannak, amik nem bántják a bőrt... ellenben a tiniknek készült dolgokkal, amik szétszárítják ezzel még több kárt okozva.
2012. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első tényleg nem egy 15 éves bőrére való és nem kell hogy szétszárítsa a börét, egy professzionális termék sosem szárít.

Kedves kérdező. Kozemtikustól vagy patikustól kérj tanácsot. Ajánlom az ilcsi termékeket, nem olyan drága mint az egyéb kozemtikus által használt professzionális termékek és nagyon jók. TEljesen bio-k és nincs bennük semmi szintetikus anyag.

2012. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.Az első válaszolót nem szeretném megbántani,de van annyi eszem,hogy nem olyat vásárlok,ami 45 éves kor fölött ajánlott,mivel nyilván más a bőre egy középkorú hölgynek,mint egy kamaszlánynak.Azért köszönöm,hogy próbált segíteni.
2012. nov. 1. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!