Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Garnier...

Mi a véleményetek a Garnier BB Cream-ről? Bevált?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőt próbáltam (az olajosat is és a zsíros bőrre valót is). Előbbitől még zsírosabb lett a bőröm, mint egyébként, hiába tettem rá púdert, hamar átütött. Így a fiók mélyén landolt. Aztán kicsit félve ugyan, de megvettem a mattitós verziót. Nagyon szeretem! Valóban mattit, egyáltalán nem csillog a bőröm tőle még órákkal később sem (ezt soha nem tudtam elmondani a bőrömről, mind1 mivel mostam, kentem), és egy leheletnyi alapozásnak tökéletes. Ettől amúgy sem kennék fel többet. Én nagyon szeretem. Ha elfogy biztos újra fogom venni.
2012. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rettenetes, mindkét változata. Nem fed semmit, a színe nem tudom milyen bőrre passzol, rajtam elég természetellenes mindenféle fényben, leginkább narancssárga voltam tőle. Egyáltalán nem mattít. Újabb pattanásokat, mitesszereket okozott. Senkinek nem ajánlom.

Ezzel ellentétben az Essence BB krémje igazodik a bőrszínhez, jól mattít, tartós, közepes fedése is van, megfelelően hidratál, és a mitesszereim száma is láthatóan csökkent a használata óta. Olcsóbb is, mindenképp azt ajánlom.

2012. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem bevált. nem látszik, hogy rajtam van, csak valahogy üdébbnek, egységesebbnek tűnik az arcom, de nem olyan, mintha le lennék vakolva. hétköznapokon nem használom, csak buliba, alapozó helyett.
2012. nov. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A normál bőrre való egy borzalom, szerintem azt múmiáknak tervezték, mert nem létezik, hogy valakinek annyira száraz legyen a bőre, hogy azt a sok olajat mind beszívja és nem fénylik tőle!

A zsíros bőrre valót használom most, de nem bírok vele annyira megbarátkozni, csak kényszerből használom. Nekem túl sok benne az alapozó és kevés a hidratáló, hiába kombinált a bőröm, úgyhogy kevés nappali krémmel keverem össze és úgy használom.

Az zavar a legjobban benne, hogy pikk-pakk lejön az arcomról! Pl. ha evés-ivás után megtörlöm a szám vagy kifújom az orrom, látom a szalvétán/pzs-n, hogy lejött egy csomó, így gondolom akkor az arcomon is látszik, hogy hiányzik onnan. Mondjuk alapozót sosem használtam, gondolom az is ilyen, na de ettől nem ezt vártam volna.

Ja és mostanában elég sok mitesszerem lett, némelyik hatalmas pattanássá gyulladt, úgyhogy részemről nem ajánlom...

2012. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!