Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Nagyon csúnya lett...

Segítség! Nagyon csúnya lett az arcom! Ez javíthat rajta valamit?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon sok pattanás jött ki az arcomra, pirosak, és fájnak is. Nem hiszek már semmi csodaszerben, sok mindent próbáltam az utóbbi időben, de igazi eredményre egy sem vezetett. Viszont van itthon kamilla, és arra gondoltam, hogy azt megfőzöm, és az ezzel átitatott vattával egy nap többször bekenem az arcomat. Ez használni fog szerintetek? Nagyon fontos lenne, hogy hétfőre javuljon a helyzet...:/
2012. nov. 2. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
egy kisebb darab élesztőt csípjél le az élesztő kockából,keverj hozzá tojás sárgáját és egy kis kanál mézet, az élesztő nagyon jó gyulladás csökkentő,a méz pedig fertőtlenít hagyd rajt a pakolást amíg meg nem szárad utána alaposan öblítsd le, vagy akár le is dörzsölgetheted. Az élesztőt minden nap magába is fogyaszthatod egy kis golyót nyelj le,szép lesz tőle a bőröd és a hajad is ( az íze nem egy megnyalom a tíz ujjam, de meghozza a hatását)
2012. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csodát nem fog tenni. visont szedjél cinket az nagyon jó a pattanásokra.
2012. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezek mellett figyelj oda, hogy ne nagyon egyél chipset, olajos magvakat, mogyorót, meg nem tudom, nézd meg mi okoz pattanásokat
2012. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!