Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb és legkevésbé...

Melyik a legjobb és legkevésbé káros hajfesték? Sötétbarna hajam van, már több fajtát próbáltam, de szeretném megtalálni a legjobbat, ami nem károsít nagyon, és nem hullik tőle a hajam.

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

L'oreal Preference, az ára picit drágább, de tényleg nagyon megéri,nekem ez volt az egyetlen hajfesték amitől tényleg nem károsult annyira a hajam, sőt inkább szebb lett,sokáig fényes puha maradt és tartós volt színe ahogy a dobozon is írják,szerintem mindenképp próbáld ki.


[link]

2012. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

L'oreal?? Legközelebb nézd meg az összetételét is, elég csúnya. Biztos nem kenném a hajamra még ha ingyen adnák sem.

Sok nincs amit nyugodt szívvel ajánlani tudnék, a drogériásakat el is kell felejteni, rémesek.

Fodrászkellékesben és szaküzletekben lehet kapni BES, Lisap hajfestékeket, na azok jók. Stella Vitacolor gyógynövényes hajfesték is jó. Netről lehet rendelni, bár ez is megtalálható néhány fodrászkellékesben.

2012. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen típusú hajad és bőröd van. Egyik ismerősöm szinte mindenre allergiás, szóval neki a legdrágábbakat kell megvennie. Egyébként alapjáraton azt mondják eleve nincs már annyi méreganyag a mai festékekben mint a régiekben, de ha gondolod használj színezőt, bár az nem tudom mennyire tartós.
2012. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos már megjelentek az ősz hajszálaim, így a színező valószínű kevés lenne. Mivel az eredeti hajszínem is sötétbarna, nem a színváltozás miatt festem, hanem az ősz hajszálak miatt. Régen jóval több hajam volt, de valami miatt most kevesebbnek érzékelem. Ezért is szeretnék jobban odafigyleni rá. Köszönöm az eddigi válaszokat, és szívesen olvasnék még tapasztalatokat! :)
2012. nov. 2. 12:44
 5/8 anonim válasza:
51%

Ammóniamentes színező, ősz hajszálakat is befedi, én ezt szoktam használni:


[link]

2012. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó nagy baromságot írta az első! Az ajánlott Loreál tele van mérgező anyagokkal!

Van egy megbízható oldal, itt lehet böngészni a káros, mérgező anyagokkal kapcsolatban: [link]

2013. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

......és egy utolsó link, hatóanyag kereső ....


[link]

2013. nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!