Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Revalid hajnövesztő kapszula...

A Revalid hajnövesztő kapszula tényleg segít?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve alig nő vmit a hajam,pedig nagyon szeretném,ha szép hosszu hajam lenne :) Tapasztalatok a Revaliddal kapcsolatban? Megéri??
2009. aug. 11. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Jó, de hizlal sajnos. Biovanne is jó, Anyukám szerint nem hizlal, úgyhogy én most azt szedem.
2009. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem egyáltalán nem használt: a gyomorsavam az egekben volt mindig, és miután farkaséhes voltam mindig, kissé meg is híztam. A hajam ugyanúgy hullott, még talán jobban is, mint előtte... Lehet, másnak bejött, de nekem csőd volt az egész.
2009. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
a Biovanne meg erősíti a szőrnövekedést..karon,arcon..mindenütt.(((
2009. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

huha,hát ezek nem vmi kecsegtető válaszok, talán jobb lenne el sem kezdeni a kúrát:(

de azért köszi,aranyosak vagytok,h ilyen hamar válaszoltatok:)

2009. aug. 11. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Ricinusolajat próbáld meg...:)
2010. aug. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én vettem Revalid kapszulát, mert láttam egy magazinban, hogy reklámozzák, és megbízhatónak tűnt. De anyum utána járt, hogy valóban jó-e, de azt mondták neki, hogy másoknak a hátuk szőrösödött be tőle és kiütések keletkeztek rajta. A hajon kívül minden szőrzetet megerősít és növeszti a körmöt.
2011. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, kicsit későn válaszolok, de ennyi hülyeséget... Nem, a kapszula nem hízlal. Az hízlal, hogy zabálsz. Hízni kalória többlettől lehet, a kapszula nem tartalmaz annyi, hogy egyáltalán számításba lehessen venni.

Nekem segít a kapszula, mert erős vitaminhiányom van, és így megkapja a hajam azt ami kell neki, és végre 5 év után elkezdett lassan nőni, addig egy centit sem nőtt. A testem többi részén nem lett erősebb a szőr.

2020. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!