Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem patront meg lehúzó...

Vettem patront meg lehúzó csíkot. Hogy álljak hozzá egyszer már elszúrtam?

Figyelt kérdés

Még régen tini koromban vettem patron tmeg lehuzó csíkot de nem tudtam rendesen legyantázni a lábam mert a gyanta nem tudom miért de nem vitte fel rendesen a lábamra az a görgős része beragadt folyton.... nem melegítettem fel eléggé azért volt?



most megint megpróbálnám, kérek tanácsokat akik ezzel gyantáznak hogy hogyan is kell :)


2012. nov. 3. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
egy olyan lábosba amit nem sajnálsz tegyél vizet és apatront abban megelgitsd fel, vigyázz nehogy viz menjen bele. Ha rendesen felmelegedik akkor nem szabad berahadnia. Mielött elkezded ellenőrizd hogy nem túl forró-e a gyanta nehogy megégesd magad.
2012. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!