Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú hajjal mit kezdeni...

Vékonyszálú hajjal mit kezdeni, hogy dúsabbnak tűnjön?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagos a hajam, nem kevés nem sok de eléggé vékonyszálú, és szögegyenes. lehet a hossza se stimmel (hátközépig ér) de már kicsit unom hogy olyan semmilyen szeretném ha kicsit dúsabbnak tűnne.
2012. nov. 3. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vágass belőle. A vékony hajat lehúzza a súja, és előbb-utóbb hullani fog.
2012. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő vágással dúsabbnak tűnhet a hajad.

Illetve van néhány praktika, amivel dúsabbnak tűnhet a hajad.


1) Hajmosás után a törölközőszáraz hajadat szárítsd úgy, hogy lehajtod a fejed. Így a meleg levegő jobban átjár a hajszálak között és, ha megszárad a hajad és felemeled a fejed sokkal dúsabbnak fog tűnni a hajad és lesz egy tartása is.

2) Amikor csak éppen hogy nedves a hajad, csavard fel nagy átmérőjű hajcsavaróra és hagyd úgy megszáradni. Hajszárítóval rásegíthetsz, de akkor mindenképpen várd meg, amíg kihűlnek a tincsek. Utána bontsd ki a hajad és igazgasd meg az ujjaiddal. A hajcsavaró szépen megemeli a hajtöveket, és a hajhossz sem lesz szögegyenes, hanem laza hullámok lesznek benne.

3) Illetve tupírozással is lehet csalni, ám ezt hosszútávon nem ajánlják a fodrászok, mert a hajszálak szerkezete sérülhet tőle.

2012. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. nov. 3. 19:44
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Jó válaszokat adtak az előttem szólók,de szeretném kiegészíteni. Az én hajam is olyan,mint a tiéd. Én úgy szoktam még csalni, hogy ha kimostam hagyom kicsit száradni és felfogom a fejem búbjára gombócba.Amikor kibontom természetesen hullámos lesz,amitől többnek tűnik, ill. tényleg szedesd meg a fodrászoddal kicsit és akkor nem fog annyira lelapulni,elég ha alá ritkít és akkor lesz tartása. Sampon függő is a dolog, a mai samponok rontják a hajunk minőségét. Ha több információt szeretnél nézd át a blogom ,ahol mindig részesülhetsz hosszú hajjal kapcsolatos információkról ill. kövesd hosszú haj klubomat a facebookon.

[link]

2012. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!