Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan borotváljam a nemi...

Hogyan borotváljam a nemi szervemet? L/15

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!
2009. aug. 11. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőleg fürdés után, így a szőr felpuhul. Tegyél rá borotva habot/zselét *én keverni szoktam mellé kis folyékony szappant*, és ezzel puhítsd fel még jobban a szőrt *ha nem bírod elképzelni, akkor úgy mondom, hogy masszírozd végig vele :D*, ezután pedig kezd el borotválni. :) Remélem tudtam segíteni ;)

De amúgy, itt több infót találsz: www.csakmiketten.hu

2009. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát.. először csinálod gondolom.. ilynekor 1000000× nehezebb..


először is. kell egy használatlan nagyon éles borotva. ha nem akrsz kaidni külön 4000.-et egy ujra

(ha mégis: [link] ) ezt ajánlom... de ha nem, akkor veszel 700.- ftért ilyen 4 dbos eldobható rózsaszín gilettet. meg veszel 1 női borotvaGÉLT. fogsz 1 sminktükröt. leteszed leggugolsz (h lásd.. a nemi szerved) ráteszed a gélt. és a tükörbe csinálod....:) lehet először nehézkes lesz, de utána sokkal egyzserűbb!:)

2009. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is itt az oldalon olvastam hogy ha először csinálod vágd le kicsit a hosszú szőrt mert úgy már egyszerűbb lesz.
2009. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat de kérek szépen még! de még egy kérdés a gyantázás és az epilálás nagyon fáj?? (ott lenn)
2009. aug. 12. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyantázást még nem próbáltam, epilálást feladtam kb. bikini vonalnál, mert nem kicsit fájt... =)
2009. aug. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Na most visszafogom magam, és nem krédezem meg minek akarod leborotválni 15 évesen.


A gyantázás nem rossz, én csak a bikinivonalat szoktam kozmetikussal leszedetni, 1-2 húzás, olyan gyors, hogy meg se érzed. Sokkal tartósabb, nem is kell majd borotvával szórakozni. Én mondjuk nem mutogatnám a puncimat egy idegennek, ha nő, ha nem, egyedül meg szerintem lehetetlen. Epilátor nem rossz, hozzá kell szokni. Célszerűbb rövidebbrevágni elötte a szőrt.

2009. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mint kozmetikus nagyon sok intim gyantát csinálok szeretik a vendégek mert kényelmes,gyors és tartós.Az eredmény 100x szebb mint egy borotválás.Szóval én gyanta párti vagyok.
2009. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hoyg ameddig bírom ott legyantázom, a maradékot később fürdésnél habot rátéve, kifeszítve lehúzom borotvával.
2009. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!