Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon problémás a hajam....

Nagyon problémás a hajam. Mivel ápoljam, mossam, ha alapból zsíros, időnként kicsit korpás is, az alja pedig száraz?

Figyelt kérdés
A zsírosság 1-2 éve még rosszabb volt, akkor nagyon nehezen, mélytisztító samponokkal sikerült 2 napról 3 napra kihúznom a mosásokat, de most sem moshatom akármilyen samponnal, elég kevés van, amivel továbbra is tudom ezt tartani. Közben észrevettem, hogy kicsit korpás is és félek, hogyha elkezdem a korpát "kiirtani", az megint nem fog jót tenni a zsírosodásnak. A hajam alapból hullámos, így elég száraz is az alja.
2012. nov. 4. 13:06
 1/4 Fanni1713 ***** válasza:
Az én hajam is ugyanilyen és én sem tudok mást csinálni mint hogy 2-3 naponta mosom
2012. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló nekem is, a legjobb eddig amit próbáltam; baba citromos sampon, balzsam (az mindig más), sokat, csak a fejbőrre ne jusson.

Ha több időm van, akkor egy tojást felverek, és felteszem pakolásnak pár percre mosás előtt, utána pedig híg citromos vízzel öblítek.

De sajnos nekem is 2-3 naponta kell mosni :S

2012. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a WU2 sampon használt! Régebben én is 2-3 naponta mostam a hajam de mostmár 4-5 naponta is elég. Balzsamból pedig ajánlani tudom a Gaia nevű balzsamot. Ez eléggé noname, de nagyon jó az illata. Én hajmosáskor bedörzsölöm vele a hajamat (DE A FEJBŐRNÉL NEM MERT AZ SEGÍTI A KORPÁSODÁSBAN!!!), 1-2 percig rajtahagyom aztán lemosom. Am ióta ezt használom nem száraz a hajam és nem is nagyon töredezik, pedig mindíg hajgumi van benne!
2012. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a pantene nature care hajerősítő szérumot használom, mivel nagyon száraz a hajam, de ez szuper:) Nekem segített, azóta nem törik a vége.
2012. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!