Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Személyes tapasztalatok?...

Személyes tapasztalatok? Meddig használtátok? 27N

Figyelt kérdés

Pár hete elkezdett (nem túl vészesen,de jobban,mint eddig) hullani a hajam. Vettem rá Bánfi sampont és hajszeszt. Most lettem kész az első tortúrámmal.

A hajam alapjáraton száraz. Most ahogy mostam ki a hajszeszt,a sampont (habzás céljából) ezzel az új Dove-os száraz hajas samponnal ötvöztem. És most itt vagyok megszárított, selymes,puha,fényes hajjal. Leesett az állam. A Doves-os "csoda" önmagába semmit nem ér,de a Bánfissal kijelenthetem,hogy csodákra képesek.


Szóval olvastam most fórumokat,és komolyan mondom,az egyik válaszoló agyon dicséri,a másik leszólja...nem sokra mentem velük.

Nektek elmúlt a hullás?

És a legfőbb kérdésem:jobban nő tőle a haj?


2012. nov. 4. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a revalidtól (sampon)jött rendbe a hajam, nem hullott és elkezdett nőni, bánfiról nem tudok sajna semmit
2012. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyél sok sütőtök és diót. Ha szeretnéd egy kicsit "belsőleg" is megtámogatni a dolgot. És minden mehet ami sárga zöldség vagy gyümölcs.
2012. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dove-ról nem tudok, sose használtam, Bánfi sampont használok, és Stella hajszeszt (ezt minden nap), a hajhullásom már egy hét után abbamaradt tőlük. A haj nem nő jobban ilyesmiktől.
2012. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 4. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
csak a sampont használtam. Kicsit múlott, talán valamennyivel gyorsabban is nőtt, de kénytelen vagyok szépségvitaminnal ötvözni. Így már egész kevés hullik ki. Azért nem szeretem annyira egyébként, mert nem szulfátmentes. :(
2012. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!