Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztő szereket, kapszulá...

Hajnövesztő szereket, kapszulákat tudtok-e ajánlani?

Figyelt kérdés

Majdnem derékig érő hajam volt, de letört a szőkítéstől. már nem festem, egyszer visszafestettem barnára, mindig felkötöm inkább ne látszódjon mennyit tört, és csak akkor vasalom, és engedem le ha szórakozni megyünk, vagy olyan helyre.

Mit csináljak hogy ne törjön tovább, mert most lapockáig és már a hajam. Valami szert, kapszulát tudtok-e ajánlani ami tényleg hatásos? (ne ricinus olajat, mert nem ért nekem semmit)

Esetleg mi a véleményetek a következőkről:

F.A.S.T. hajnövekedés serkentő?

Biovane/ biovane pluss?

Hair clinic?

havonta kb 1 centit nő a hajam.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2012. nov. 4. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj. Ezekben a szépségvitaminokban jobbára ugyanazok az anyagok vannak. Tehát különböző B vitaminok, E vitamin és cink (esetleg kis A vitamin, bár ez maximum is nagyon minimális mennyiségben, meg maga az A vitamin tabletta is vény köteles...). Én azt mondom, hogy ne ezeket a márkás szépség vitaminokat vedd, mert nagyon drágák. A DM-nek van egy saját márkás "das gesunde plus" nevű szépségvitaminja. 1000 forint 60 db (tehát 2 havi adag). B vitaminokat és cinket tartalmaznak. Nagyon jó én nagyon szeretem. E vitaminos kapszulát is lehet venni gyógyszertárban, de mivel az zsírban oldódik, ezért nem kell mindennap bevenni, csak heti 1-2 alkalommal, mert a szervezet úgy is elraktározza :) A vitaminnal kapcsolatban azt tudom mondani, hogy heti 1-2 alkalommal egyél meg egy répát. Ugyanaz vonatkozik rá, mint az E vitaminra. Mindennap fogyassz egy kefirt, joghurtot vagy egy pohár tejet mind1, de a fehérje kell a haj szerkezetének felépítéséhez. Ezt tudom belsőleg tanácsolni. Innentől kezdve minden külső segítség lényegében ezekre a tápanyagokra épül. Esetleg nézhetsz vmi koffeines sampont, vagy a sima samponodba tegyél 2-3 csepp rozmaring olajat és finoman masszírozd a fejbőröd 2-3 percig.

A hajvégápolásáról gondolom nem kell írnom, természetesen az ugyanolyan fontos a haj növesztésénél, mint a helyes táplálkozás!

2012. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

ma anyukámmal vettünk revalid kapszulát, és balzsamot. Anya azt modnta neki jobban nőtt, és szebb lett tőle a haja amikor használta, plussz rengeteg gyümölcsöt. A fodrászom azt modnta ne vágassam, ami elhalt, lefog törni, várjak amíg regenelálódik, mert nagyon csúnya. kezd töltődni, de ha kenem az általa vett olajjal, sok gyümölcsöt eszek, akkor újra visszakapom a régi gyönyörű hajamat, csak ápoljam, és nem lesz olyan sok idő.

Reménykedem benne!

2012. nov. 5. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Eredmény lett már?:)
2012. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy van-e eredménye. Nekem is gyorsabban nőtt a revalidtól, szóval lehet beválik. A ricinus olaj is jó hajnövesztő, a varga hajszesztől meg sok új hajszálad lesz (ez inkább sűríti a hajat, mint gyorsítja a növekedést) Fodrászod mit ajánlott?
2013. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!