Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek nincs gyantamelegítője,...

Akinek nincs gyantamelegítője, ti is így jártatok a patronnal? (többi lent)

Figyelt kérdés

nem tudom miért, de a gyantát csak 1x tudom felmelegíteni, és kb majdnem a fele a kukába megy mert nem melegszik fel újra :/ hiába mikróztam nem lett folyós :S



gondolom a gyantamelegítő azért jó mert folyamatosan melegen tartja és nem szilárdul meg. mennyi kb egy gyantamelegítő? érdemes megvenni?


2012. nov. 5. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
őőő... nekem nincs ilyen gondom.
2012. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5000 ft az x-epil gyantamelegítő, amihez kapsz gyantát, lehúzócsíkot, olajat és útmutatót is. Megéri megvenni! Hosszú távon elég deficites, ha a fele patront kidobod.
2012. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem mikrózni kell, hanem egy olyan lábosba amit enm sajnálsz teszel vizet és abba beleállitva melegited fel. Fifyelj rá hogy ne boruljon fel hogy ne menjen bele víz. Én régen mindig igy csináltam és tökéletesen műköödött.
2012. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mikrózni szoktam, de soha nem volt ilyen gondom.
2012. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam használni, hogy forralok 1 liter vizet és beleöntöm egy nagyobb műanyag tálba, amit direkt a gyantázásra szánok. Beleteszem a gyantapatront, majd várok 5 percig. Annyira átmelegszik, hogy egy kicsit várni kell vele, mert már égettem meg vele a bőröm, még a kezdetekben. Simán fel lehet kenni. Ha kihűl a víz, akkor újra szoktam forralni és kicserélem. Én 1 éve már így használom és semmi problémám vele.
2012. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a lábasos melegítést mondom,csak óvatosan vele.
2012. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mikróban melegítem, de sosem volt ilyen gondom. Még azzal a patronnal se, amit kínaiban vettem 300-ért.
2012. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!