Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajba vörös szín? Vagy...

Szőke hajba vörös szín? Vagy milyen állna jól? Zöld kék, bármi jöhet, ha lehet képpel!

Figyelt kérdés

ilyesmi szőke a hajam:

[link]

(festett, alul világosabb, felfelé sötétedik, de nem lépcsősen, szép, átmenetes)


szeretnék valami színt belevinni, mi mutatna jól? hosszra is kb. ilyen, talán picit hosszabb mint a képen


enyhe szolibarna bőröm és nagy zöld szemem van, a hajam alapszíne kb ilyen:

[link]


jöhet festék/színezőmárka ajánlat is!


2012. nov. 5. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem vörös csíkok vannak benne, kicsivel világosabb a hajam, mint amit linkeltél. A festék Schwarzkopf Brillance 842-es. Ha gondolod, mailben küldök képet, hogy milyen.
2012. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
esetleg ha kepfeltoltes.hu -ra feltöltenéd arc nélkül, úgy is jó lenne?
2012. nov. 5. 20:43
 3/8 A kérdező kommentje:
és a link jöhetne priviben is ha nem akarod kitenni!
2012. nov. 5. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Mobilról vagyok, úgy kissé macerás, meg egyébként sem tenném a netre, ha nem muszáj. :-((( De linkelek, hogy kb. milyen:


[link]


Ilyesmi. :-)

2012. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ilyen szőke a hajam és raktam bele egy fekete csíkot de nagyon megbántam már és most nem tudom, hogy szedjem ki mert leszívatni nem akarom...szóval olyan színt rakj bele, amit majd ki is tudsz szedni belőle :)
2012. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
színezőt szeretnék, az könnyebben kijön, most a lilán agyalok... :)
2012. nov. 7. 01:53
 7/8 anonim ***** válasza:
5. vagyok: Én a Palette Color & Gloss lila dobozós tartós hajszínezőt használtam, feketét és a szőke hajam az nagyon nagyon jól befogta és nagyon élénk színe volt, most már kevésbé az de egyáltalán nem akar kopni, pedig már több mint 1 hónapja festettem rá. A lila az tök jó szín a szőkébe, mert az ritka, de szerintem olyan festéket válassz előszöt, ami pár mosással kijön és ha tetszik, akkor fesd be normálisan, nehogy megbánd :)
2012. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mindenképp csak színezném. ma akartam venni a tescoban színezőt, palette-t, vagy vmilyet, de csak rendes festékben láttam ezt a mousse-osat
2012. nov. 7. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!