Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy magyarázzam el a fodrászo...

Hogy magyarázzam el a fodrászomnak hogy igy csinálja meg a hajamat? és ezek a tincsek sima hajon is látszanának? (nekem is ugyan ilyen göndör a hajam, de szoktam simitani)

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 12. 14:38
 1/7 A kérdező kommentje:
itt a vörös tincsek a lényeg:)
2009. aug. 12. 14:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

vigyélképet:)

és am persze h látszanak

2009. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az a legegyszerűbb ha kinyomtatod a képet és elviszed.Én is vittem képet h milyen fazonú hajat akarok:D
2009. aug. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal képet. Elmagyarázni elég nehéz lenne, de ha látja, akkor tudni fogja mit csináljon.
2009. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én asszem h ez melír alulról!!!Vagyis hát aze egyik bnőmnek is volt ilyen csak szőke és vékonyabb tincsek!Ő úgy magyarázta el h melírt szeretlne lentről, vagy alulról!És mondd meg azt is h vastagabb tincset szeretnél!
2009. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
küld fel telefonra a képet, nem kell kinyomtatással játszadozni...de mindenképpen mutasd meg neki,h milyet is akarsz mert ha nem viszel képet és már megcsinálta és nem olyan lett amilyet szerettél volna, bánhatod...
2009. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vigyél képet ;)
2009. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!