Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet festett sötétbarna...

Hogy lehet festett sötétbarna hajat világosítani?

Figyelt kérdés
Már 1-2 éve sötétbarna(majdnem fekete) festett hajam van, azonban meguntam és világosítani szeretnék világosbarna/sötétszőkére. A fodrászom nem akarja leszívatni. Most sötétszőke festékkel lent befestve, de a lenövésnél nagyon látszik a színeltérés. :( Reméltem, hogy ki fog kopni egy idő után, de nem nagyon akar. Mit ajánlotok? A világosító festékről mit tudtok? Köszi!

2012. nov. 6. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
azt megpróbálhatod hogy veszel colour B4 hajfesték eltávolítót,ettől egy csúnya rezes színt fogsz kapni amire fel kell kenni a kívánt színt. Egy próbát megér,nem veszítesz semmit:) És fodrászkellékesnél vegyél hozzá festéket magas oxival.
2012. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

szia! nekem 3 évig volt fekete a hajam, és augusztus elején kipróbáltam a colour B4-et (DM-3500 forint), a használati utasításban szépen le van írva minden, nekem nagyon bejött, igen a haj kapott egy kis vöröses beütést, ami még jó is.. de tényleg:D a lényeg, hogy nekem hosszú, hátközépig érő, vékony szálú hajam van(elég volt rá egy B4) és mikor bekentük, ugyanúgy, mint hajfestésnél, csigába a fejem tetejére felgumiztam a hajam....... nagyon okos vagyok, tudom:D szóval ahol nem érte levegő, ott szinte semmit sem csinált a hajammal, de a teteje és az alja szép lett, kaptam egy kis barnásvörösesből-sötétbarnásfeketés átmentet. ja és a B4 nem roncsolja a hajat... semmi leégett haj, szálkás, tényleg csak ajánlani tudom (a szaga elég rossz, de nem kibírhatatlan) A szerencsétlen kísérlet után, 3 nap múlva vettem még egy B4et, tudván, hogy mostmár érje levegő a hajam, de ez sajnos már nem segített semmit, meg sem mozdította a hajam.... feladtam a próbálkozást, mondom nem néz ki rosszul, én többet nem költök rá. eddig nem is volt probléma, csakhogy eltelt 4 hónap, és elkezdett lenőni a hajam, szóval most már 3 színű:D fodrászt tízezer alatt sehol sem találtam, és hallottam a Loreal Efassor-ról, és most este ezzel fogom megcsinálni a hajam (és 9es oxy-val) ha érdekel, leírhatom a tapasztalatom majd erről is, de mások véleményét olvasva, ez széttöri, leégeti, narancssárga lesz tőle a hajam.. szóval nagyon félek, mindenki szorítson...:D napáá:)

21L

2012. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Sajnálom, hogy nem sikerült a B4-el, és szomorúan olvasom, hogy ilyen drágák a fodrászok. De ez annyira szörnyű, hogy sötétből világosítani alig lehet :(
2012. nov. 17. 20:10
 4/6 Hanna329 válasza:
Ettol a kezelestol nem lesz foltos a hajam? Most sotetbarna, de elotte szokere volt festve az eredeti hajszinem pedig kozepbarna...es felek hogy voroses lenne, es foltos:o
2015. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Én C-vitamin porral világosítottam a fekete hajamat világosbarnára. Bio boltokban és gyógyszertárakban lehet kapni. Én egy kilósat vettem, kb 1800 Ft volt, balzsammal el kell keverni hajfesték állagúra,hajfestőecsettel felviszed a hajadra és minél tovább rajta hagyod annál jobb lesz az eredmény.:) Nem roncsolta a hajat egyáltalán, sőt a balzsamnak köszönhetően táplálta is. Sok sikert :)

18/L

2016. febr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Ha meg időben aktuàlis, akkor leirom hogy rengeteg kisérletezgetés utàn otthon hogyan tudtam a sötétbarna, majdnem fekete hajambòl sötétszőkét csinàlni. Hàtha segìt valakinek. Fodràszra rengeteget költöttem, sikertelenül, ezt inkàbb nem is részletezem, hogy milyen hajszineket csinàlt nekem mikor vilàgosìtàst kértem..ugyhogy a fodràszhoz jàràstòl elment a kedvem, többel nem probàlkoztam. Vettem Nirvel Out hajradirt. Leradiroztam a hajam, le is szedte a szint, azutan egyböl be kell festeni, viszont az volt a gond ezzel, hogy 7.0- às vilàgosbarnàt vettem, amikor befestettem vele, a hajam ismét majdnem fekete lett. Ezek utàn a hajradirok utàn nagyon gyorsan bekapja a festéket a haj. Ez nem jött be... Ezutan vettem Palette delux ME1 melirozot ( ebből érdemes 2-3 dobozzal venni, mert kevés festék van benne), ezzel vilàgositottam a hajamon. Nekem vàll alatt érő hajam van, én 2- őt hasznàltam + a viz. Viszont figyelni kell arra, hogy nagyon egységesen legyen felkenve és gyorsan, mert össze-vissza szivja le, én csak gumikesztyűvel, a kezemmel kentem be gyorsan mindenhova belemasziroztam, es jol àtfesültem hogy egységes legyen. Ez jol leszivta, én vizet is tettem hozzà, mert nehez felkenni. 1x bekentem az egész hajamat, rézvöröset kaptam többféle àrnyalatba, elég foltos volt. Viszont nem roncsolja a hajat annyira, mint az oxi es a hidrogén. Bàr hajvégàpolòt és hajpakolàst sokat hasznàltam a vilàgosìtàs alatt. Ezutan egyből bekentem 8.0- às hajfestékkel, Kallos Kjmn volt, de ez a festék nem túl jò, sötétebbet kaptam ismét mint vàrtam, kb olyan 6-os barnàt, viszont a többféle szinből ami a hajamon volt, egy szint csinàlt. Pàr hét utàn ismét leszivattam a szint ezzel a melirozòval, vilàgosabb rézvöröset kaptam mint koràbban, és ismét 3 àrnyalatban. Ezutàn egyből bekentem (senki ne làsson meg igy :-) )8.0- às hajfestékkel (vilàgosabbat nem mertem, hàtha nem fedi el a vöröset, de simàn kenhettem volna szerintem, mivel a Wellaton nagyon jo festék). Wellaton 8.0 hajfesték volt ezuttal, ami egy nagyon szép sötétszőke hajat krealt nekem, és a vöröset is eltüntette. Ezzel az egy mòdszerrel sikerült nekem.
2016. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!