Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sötét színű hajfestéket...

A sötét színű hajfestéket világosabb árnyalattal lehet keverni? Úgy, hogy világosbarnát kapjak.

Figyelt kérdés

Sötétbarnával festettem a hajam, van itthon 2 egész doboz. Szeretnék világosabbra váltani. Ha veszek hozzájuk 1-1 doboz világos szőke festéket (ugyanolyan márkájút), és összekeverem a sötétbarnával, akkor kaphatok egy szép sötétszőke-világosbarna árnyalatot? Vagy ez hülyeség? (most térjünk el attól, hogy le kell előtte szívatni)

Megtartani fölösleges lenne, mert nem változtatom olyan sűrűn a hajszínemet, eladni nem nagyon éri meg, és nem is tudom nagyon odaadni senkinek ajándékba..ezért gondoltam erre a megoldásra.


2012. nov. 6. 16:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!