Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lubexyl szuszpenziót használt...

Lubexyl szuszpenziót használt már valaki? Vélemények?

Figyelt kérdés
Úgy lehet használni, hogy előtte lemosom baba szappannal a sminket, szempillaspirált és uátna még nedvesen teszem fel? Vagy ezzel mossam le a sminket? De akkor nem tudom a szempillaspirált lemosni.
2012. nov. 6. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én használtam 4-5éve. Vízzel megmostam az arcomat és megtörlés nélkül a nedves(vizes) arcomra kentem rá. Ezután hagytam pár percig rajta, majd lemostam. Ugyan én fiú vagyok, de szerintem előtte mosd le a sminket és a tiszta, nedves arcodra kend rá.
2012. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Neked segített? Nekem igazából nem vészes az arcom, de 1-2 van, ami zavar.
2012. nov. 8. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkoriban nagyon ronda volt az arcom. Sajnos nem mentem időben orvoshoz... Nekem bőrgyógyász írta fel és ez mellett Akneroxiddal kenegettem. Segített, de nálam nem sokat. Mivel neked kevés van, így sokkal hatásosabb lehet. Ki kell próbálni:) Mostanában már szépnek mondható az arcom, de azért 1-2 még mindig akad.

Amit ajánlani tudok: Vermix Forte szárítókeverék és szedjél multivitamint+ még ezen kívül külön A vitamint.

2012. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat! :) Örülök, hogy végül sikerült rendbehozni a bőrőd ! :)
2012. nov. 9. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen:) Azért még van mit dolgozni rajta:D Sajnos 1-2 piros folt és hegek még vannak. De ezeket már a kozmetikus megoldja valami jó kis kezeléssel.(savas hámlasztás, mikrodermabrázió stb.) Hozzáteszem még nem voltam kozmetikusnál. Igazából az a lényeg, hogy több ne jöjjön ki:)
2012. nov. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy jó úton jársz. Kipróbáltam a lubexylt, sok helyen olvastam, hogy szinte mindenkinek marta az arcát meg kivörösödött, nagyon kiszárította, nekem se nem vörösödött ki, se nem szárítja, de nagyon szépen eltüntette azt az 1-2 -t :)
2012. nov. 10. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!