Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok melyik az az ajakápoló/...

Lányok melyik az az ajakápoló/szőlőzsír/ajakbalzsam ami újratölthető? Márkát is mondhattok!

Figyelt kérdés

Szoktam magamnak csinálni ajakápolót, de az a gondom hogy nem találok olyan tokot amibe nem folyna bele. Mindenféleképpen csak a stiftes változatot használometem használni. A labello, garnier olyan hogy van benne egy pöcök ami csavarás közben fel és lemegy a sínben. Hiába béleltem ki sütőpapírral akkor is belefolyt a dobozba szóval az nem jó. Tudom lehet rendelni de hátha van olyan a boltban patikában amilyenre én gondolok, amibe egyből önthető a folyékony massza.

Plusz egy kérdés: kiürült stiftes dobozokat, tégelyeket honnan lehet vásárolni?? webshop kivételével

debreceni vagyok


2012. nov. 6. 21:21
 1/7 A kérdező kommentje:

ehhez hasonló lenne tökéletes szerintem,szóval aminek az alján iylen vékony csavaró van

[link]

2012. nov. 6. 21:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem tudok a kérdésedre válaszolni, de leírnád nekem kérlek, hoyg milyen ajakápolót készítesz? :)

Amúgy a netes rendeléstől miért félsz?

2012. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

itt van az összes ajakbalzsamos recept ami közül lehet választani én az egyiket csináltam kisebb változtatással

[link]

ezt cisnáltam

1gr méhviasz (én egy 100% méhviaszból készült gyertyát használtam )

1 gr kakaóvaj (gyógyszertári finomított)

1 gr ricinusolaj

1 kiskanal olivaolaj

1 kiskanal shea vaj

3 csepp illó(végén (fahéjilló vigyázz mert csííp akár irritációt is okozhat)de elhagyható )

1 E vitamin(végén)


nem muszáj az összes olajfajtát belerakni akár a kakaóvajat ki is veheted viszont a méhviasz mindenféleképpen menjen bele. Először shea vaj nélkül csináltam és olyan méhviaszos ragadó réteget képezett a számon miután felkentem ,de raktam bele sheát és naygon szépen kenhető és átlátszó nem féynesíti de ápolja és sokáig fent marad ,nagyon szeretem!

nem félek a netes rendeléstől egyedül a kiszállítást nem szeretem hoyg meg kell fizetni, jó láttam hogy egy ajakápoló toknál olyan 300 forintot kellene fizetni pluszban, de előtte még körülnézek 100 forintos boltokba is hátha van még olyan fajta amilyet szeretnék.

2012. nov. 7. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, nézz körül, bár szerintem ne félj a netes rendeléstől, egyszer kell csak kifizetni. :) Én nagyon sok mindent rendeltem már, gondom elég ritka esetben volt.
2012. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon szépen köszönöm a receptet, ki fogom próbálni. :)
2012. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szívesen!!
2012. nov. 7. 23:29
 7/7 anonim válasza:
Én az ökokuckóban szoktam venni, 2 féle méretben is van náluk újratölthető ajakápoló tok, bele tudom önteni a folyékony anyagot, nem folyik ki belőle semmi.
2013. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!