Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kristálydeótól is rákot...

A kristálydeótól is rákot lehet kapni?

Figyelt kérdés

Összetétel 100% ammonium alum.

Milyen dezodort javasoltok, ami nem okoz bőrrákot?


2008. máj. 23. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Még semmi nem bizonyította, hogy a hónaljdezodortól rákot lehet kapni. Ha lehetne, biztos hogy nemcsak bőrrákot hanem akármilyen mást is lehetne. Gondolj bele ott van a nyirokcsomók jó része. Én is olvastam, hogy a bennük lévő aluminium veszélyes lehet, de utána olvastam olyat is, hogy még semmilyen kutatás nem bizonyította ezt konkrétan.
2008. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Manapság már mindenre szokás ráfogni, hogy rákot okoz, mégis csak nagyon kevés anyagról állapították meg eddig egyértelműen. Szerintem ne félj használni azt, ami neked szimpatikus, mert nem lehet állandó félelemben élni. Ja, és próbálj meg pozitívan gondolkodni, mert a negatív jóslatok önbeteljesítőek lehetnek! Ne aggódj, semmi bajod nem lesz tőle!
2008. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!