Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség az arctisztító...

Mi a különbség az arctisztító tej és a tonik között?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A tej sokkal kíméletesebb, krémes állagú, elsősorban tisztításra, sminklemosásra való. A tonik inkább pórusösszehúzásra, frissítésre való, emellett jobban távolítja el a zsírt a bőrről, általában szárít is.
2012. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A jó minőségű tonik sosem szárít. Az arctejet a szennyeződés és smink eltávolításásras használják, de ha nincs sok smink elég a tonik is. Ha zsirosabb a bőröd és fénylik pár óra után nem árt napi többszőr áttörölni tonikkal ez a bőrfelszínre kerülő faggyút eltávolítja.
2012. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Este és reggel szoktam áttörölni az arcomat tonikkal. A kék színű Niveát használom, egyáltalán nem szárít. Kicsit zsíros a bőröm, pattanásaim is szoktak lenni, ezért gondoltam arra, hogy talán az arctejjel jobban meg tudnám tisztítani a bőrömet.

2012. nov. 8. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább olyan tonikot használj ami zsíris börre ajánlott. Az arctej még jobban zsírosíthatja ha nem megfelelő. Az Ilcsi termékek nagyon jók. Kozemtikustól tudod beszerezni és nem sokkal drágább mint pl a nivea.
2012. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is zsíros a bőröm, de a tejtől egyáltalán nem zsírosodik jobban, sőt! Amióta nem "direkt" szárítom mindenféle tonikkal, azóta sokkal kevésbe zsírosodik. Nagyon sok tini és huszonéves szerintem itt rontja el a bőrét és kiszárítja magának. Bár én nem vagy kozmetikus, csak a saját tapasztalataimra tudok alapozni. Kedves Kérdező, még annyi, hogy nekem az első arclemosó tejem, amit most használok és mérföldekkel jobb, mint eddig bármelyik tonikom, de-make up 4in1-nek hívják.
2012. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem olyan nagyon zsíros a bőröm, inkább csak a homlokom szokott csillogni a nap végére. Rengetegféle tonikot kipróbáltam az évek során és a Nivea nagyon bevált, ami egyébként normál/vegyes bőrre való. Szerintem akkor veszek egy arctejet, kipróbálom, hogy milyen. A Niveának most megjelent egy új termékcsaládja az Aqua Effect. Nézegettem már a DM-ben és az arcteje hab jellegű inkább, mint krém.

Esetleg erről van tapasztalatotok?

2012. nov. 8. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!