Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Módszerek, tippek zsíros haj...

Módszerek, tippek zsíros haj kezelésére?

Figyelt kérdés
Vékony szálú, sötétszőke hajam van,a mit kb. kétnaponta kell megmosnom annyira hamar zsírosodik.Már nagyon unom, szóval bármilyen csodamódszernek nagyon örülnék. Köszönöm

2012. nov. 9. 14:54
 1/4 anonim válasza:

Szia!

nekem ugyanilyen a hajam, azzal a különbséggel, hogy barna. de csak a folyamatos hajmosás segít rajta!

eddig már nagyon sok mindent próbáltam és sajnos nem ért semmit, úgyhogy maradt ez.

(nem tudom, hogy használsz-e valamilyen hajpakolást, de van akinek az segít)

2012. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor mosod, erősen dörzsöld a fejbőrödet, jól tisztítsd ki a hajhagymák tövét. 2 nap után szórd be kamillás babahintőporral és fésüld ki belőle hideg hajszárítóval, utána lakkozd be közepes erősségű hajlakkal, mert a lakk szárítja a hajat. Így ha szerencséd van még két napot kibír. Nekem ez vált be, próbáld ki te is, hátha.
2012. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az első hozzászólónak:nem használok sajna semmilyen pakolást, esetleg van valami recept?
2012. nov. 10. 19:17
 4/4 anonim válasza:

Kevés olivaolajat, tojást, valamilyen erős alkoholt (Pl: vodka, vagy konyak) és pár csepp citromlevet keverj össze. Ezt a masszát fel is hevítheted, de ez nem feltétlenül szükséges. Ecsettel, vagy a kezeddel vidd fel a fejedre a hajtövektől a hajvégekig. Fürdősapkával vagy fóliával tekerd be a hajad, majd csavard be meleg törölközőbe. Egy órán át hagyd hatni, majd alaposan öblítsd ki. Ezután moss hajat.

Vagy még kipróbálhatod a langyosra hűtött kamilla teát is. Ez a korpásodás ellen is segít, kezeli a zsíros hajat és szép fényt ad a szőke tincseknek!!

Remélem valamelyik fog segíteni!!


első voltam

2012. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!