Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti melyik hajat választanátok...

Ti melyik hajat választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne, hogy szerintetek melyik "hajstílust" érdemesebb választani?

Kettő eset közül variálok, de akinek van más ötlete légyszi írja le. Szóval: van a sima haj, ami ugye mindenhol egyforma hosszú és van a lépcsőzetesen levágott haj. Az előbbivel az a problémám, hogy elég hülyén nézek ki vele, mivel kocka/ovális fejem van és nincs is annyira nagyon dús hajam hozzá, így általában lelapul, így leengedve nem nagyon tudnám hordani a hajam, hacsak nem tupírozom fel minden nap, de azt a hideg időben a sapka meg lenyomná, szóval semmit nem érne. Illetve előnye, hogy ha "kreatívabb" kedvemben vagyok, akkor könnyebben tudok belőle frizurát csinálni, mivel nem kell ide-oda csatokkal rögzíteni a rövidebb hajszálakat és kontyok, fonatok is jobban néznek úgy ki a hajban. A második hajjal problémám a fentebb leírt dolgok mellett(tüzgelni kell ide-oda, ha fel akarom fogni...) az, hogy vasalni is kell mellette, mert ilyen s nem egyenes, se nem göndör hajam van és fodrászhoz is sűrűbben kell járnom vele, met viszonylag gyorsan nő. Viszont előnye, hogy sokkal kerekebb a fejem tőle és jobban áll, mint a másik és nyugodtan hordhatnám kiengedve bármikor, amit amúgy jobban szeretek, mint feltűzdelni. Szóval, ti melyiket választanátok és miért?

Légyszíves értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!



2012. nov. 10. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
én hagynám mimnél hosszabbra és kiengedve, de a te hajad neked kell hordani
2012. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ezt már te magad is tudod
2012. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ezt már te magad is tudod más véleménye ne számítson
2012. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a te hajad te tudod milyet akarsz mivel mi lesz ha mondd valaki valamit megcsinálod úgy de nem lesz szép? úgy kell csinálni ahogy te szeretnéd ahogy a te döntésed ha nem tudod google nézel hajakat és biztos megfog valami. :)
2012. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!