Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen lesz a hajam színe?...

Milyen lesz a hajam színe? SOS please!

Figyelt kérdés

most festett szőke a hajam,eredetileg sötétbarna. de a szőkét már meguntam és szeretném feketére festetni.

milyen lesz az eredmény? :o

barna->szőke->fekete (?) nem lesz fura színe,amiért szőkéből fogom a legsötétebbé festeni?

help! :/



2012. nov. 11. 19:33
 1/4 H* ***** válasza:

Én csak tippelni tudok...nálam 2 lehetőség van...

1,) Vagy megfogja, mivel a fekete elég erős szín a szőke pedig világos..

2,)Vagy ledobja, mert a szőke eléggé "élősködő" (ha érted)

2012. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen értem :) köszönöm

remélem,majd megfogja ^^

2012. nov. 11. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is eredetileg sötétbarna :D

2 éve még festett szőke voltam...aztán én is fekete :)

nekem rendesen befogta :) egyből fekete lett a hajam.


Csak én viszont már megbántam :/ meguntam a fekete hajat és most 2 év után világosabbat szerenék...de istenért sem tudok rajta világosítani :( nem fogja be a feketét a világos hajfestékem... :S leszivatni meg nem akarom mert az nagyon károsítja...


amúgy sok sikert :)) nem lesz fura,szép lesz az! ;)

2012. nov. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! amúgy meg,ha én is megunnám,hagynám lenőni,mert nagy differencia nincs az 'ultra sötét' barna és a fekete között :D de azért látszik,hogy barna xd azért köszi!
2012. nov. 12. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!