Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikrodermabrázió és AHA savas...

Mikrodermabrázió és AHA savas hámlasztás. Kinek, melyikkel kapcsolatosan van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd elmenni kozmetikushoz az arcomon található akne utáni hegek miatt. Aki volt már a fent említett kezelések valamelyikén, legyen szíves leírni a tapasztalatait. Illetve, ha valaki tud ezeken kívül hatásos kezelést, az is érdekelne. Köszönöm
2012. nov. 12. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a 2 a legjobb.A mikrodermabrázió szerintem hatásosabb.
2012. nov. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

AHA-ból orvosi hámlasztásod lesz vagy otthoni hámlasztó program?

Szerintem mindkettő hatásos, csak a regeneráció hosszabb a mikrodermabráziónál.

2012. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő jó. Én AHA savat tartalmazó arckrémet használok egy ideje, nagyon szeretem, mert a régi és a friss hegeket is szépen kezelgeti. :)
2012. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem voltam, de kozmetikushoz fogok majd menni valamelyik kezelésre. Azt olvastam, hogy ez a kettő a legjobb, így ezek közül szeretném majd valamelyiket. Ezért érdeklődök, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak. Itthon csak Vermix szárítókeverékkel kenem, mást nem használok rá. De akkor ezek szerint érdemes lenne kipróbálni az általatok linkelt krémeket is.:)
2012. nov. 13. 13:10
 5/5 A kérdező kommentje:
A bőröm nem zsíros egyébként. Régebben nagyon aknés voltam, de szerencsére mára már csak a "maradványait" viselem magamon. Hegek, 1-2 piros folt stb. Szerencsére mostanában alig jön ki 1-2 új pattanás és azok is 1-2 nap alatt elmúlnak.
2012. nov. 13. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!