Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a sötétbarnára festett...

Hullik a sötétbarnára festett hajam! Hogyan állítsam meg? Már alig van hajam

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja szőkéből(otthon csináltam évek óta, szőkítőporral) lett sötétbarnára (azt hiszem, Palette márkájú festékkel) festve a hajam. Azóta jóformán csonókban hullik le a fejemről. Nem merem összefogni, fésülni sem. Vasalást már jó rég elfelejtettem....

Iszonyú durva módon hullik... ez csak 1 hajmosás utáni kép: [link]

Mivel állíthatom meg? Biovanne vagy valami ilyesmi vitamint szedjek? Vagy van valami nagyon jó sampon? Nagyon érzékeny a fejbőröm egyébként... :S

Köszi előre is :D



2012. nov. 13. 00:19
1 2
 1/13 mmano88 ***** válasza:
100%
bőrgyógyász?!
2012. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hű. Szóval ez már ennyire durva? :/
2012. nov. 13. 00:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem biztos nem árt ha valamilyen vitamint elkezdesz szedni!!

De én a ricinus olajat ajánlom! Megállítja a hajhullást, puhává, fényessé teszi a hajat már első használat után is!

Gyógyszertárban lehet kapni, általában 30ml-es kiszerelésben adják, 200 Ft körül van!

Jól bekened vele a hajtöveket aztán a hosszát is, befóliázod és veszel rá egy sapkát, hogy melegen tartsa, 2-3 órát rajt hagyod!Majd kimosod!

Biztos hogy használni fog! Már holnap vehetsz is, minél előbb!

2012. nov. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 mmano88 ***** válasza:

1. vagyok.

Nem azért írtam, mert annyira durva (bár hogy már alig van hajad, az azért elég para..) hanem mert ő csak jobban tudja mit kenj/szedj rá, mint mi így vaktában. :) Ennyit meg csak megér a hajad hogy elmenj vele a dokihoz. :)

Egyébként egyszer az egyik fodrászom mondta hogy a Palette a legsz@rabb festék amit az ember a hajára kenhet, pedig régen én is azzal festettem (vörösre, barnára, szőkére), bár nem volt tőle semmi bajom.

A ricinusolajról meg már olvastam, hogy van akinek eleinte hullott tőle a haja.. (én még csak most kezdtem el használni, most kentem fel először a hajamra, de nem hullott tőle).

2012. nov. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ööö... szerintem ez nem gáz. Ennyinek ki kell hullania. Azért parázol most, mert sötétebb lett a hajad és jobban észreveszed. Egy nap átlag 100 hajszálad hullik ki. És ebben bőven benne vagy.
2012. nov. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mmano88 ***** válasza:

De basszus, azt írja már alig van haja!!!

( :D )

2012. nov. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Fénykép a hajadról?

Mert hogy ez nem igazán csomószám, az is biztos.

2012. nov. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A kép alapján én nem látok itt durva hajhullást. Egy nap 100 szál kihullása normális, hajmosásnál pluszba még ennyi kijöhet.

Hajszesszel lehet erősíteni a hajhagymákon. Próbálj ki valamilyent. Nekem a Stella Herba Vita vált be. Minden nap a száraz fejbőrbe masszírozd be.

A ricinus olajat meg ne próbáld... az egyáltalán nem jó hajhullásra és a fejbőrnek sem. Az kizárólag hajra való, mint minden más olaj is.

Ha napi 100 szálnál több hajad hullna ki akkor valóban menj orvoshoz.

2012. nov. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A hajadról nem tudnál képet felrakni? Én nem festetem a hajamat, egyszer volt életemben színezve, kb 3 éve, de ennyi még nekem is kihullik a hajmosásnál, a porszívónk meg azért nem tud szívni rendesen, mert a hajam beleakad a szűrőbe, annyi kihullik. Bár szerintem ez természetes folyamat. Sajnos.

Ősszel mindenkinek jobban hullik a haja, neked is, nem lehet, hogy ez is közrejátszik? A fogaid jók, nincs lyukas vagy rossz fogad? Hormonrendszereddel minden OK?

Szerintem, ha úgy gondolod, hogy ez már kóros, akkor mindenképpen keress fel egy bőrgyógyászt, amint lehet, erre nincsenek házi praktikák.

2012. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem számít drasztikusnak :D Teljesen normális!
2012. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!