Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki használt már hab állagú...

Ki használt már hab állagú hajfestéket? Milyen színe lett? Bevált?

Figyelt kérdés
ki szeretném próbálni a hab állagú hajfestéket, de nem merem nehogy ne fogja be a hajam vagy ilyesmi.Szeretném megtudni hogy használ-e vagy sem..!??
2012. nov. 14. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hab állagúval csináltam a kék,piros,rózsaszín hajaimat. Gyönyörűen megfogta, csak pár naponta kellett ráfestenem mert hamar kopott a színe. De nem volt vészes, 5 perc alatt megvoltam vele és rajta hagytam 10 percig. Szóval ha ilyen barna, fekete, szőkét akarsz az is ugyan úgy meg fogja fogni. Én még csak nem is márkásat használtam.
2012. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mmano88 ***** válasza:
Én mondjuk szőkére festem a hajam, szóval az kicsit macerásabb, de nekem a Wellaton az bejött az nagyon jó volt, a Schwarzkopf már annyira nem fogta be a hajam tövét, a L'oreal meg nem volt jó, attól narancssárga lett a hajtövem. :D
2012. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is wellatont használtam,bejött.
2012. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem szőke hajam van, vagy is világos szőke..a tövét jól befogja fogni??egy doboz elég ha a hátam közepéig érő hajam van..?!
2012. nov. 14. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyósom használta kb fél évig, neki nagyon jól befogta, utána is csak azért nem vette meg,mert olcsóbbra váltott.
2012. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mmano88 ***** válasza:

Hogy befogja e neked, az jó kérdés, nem mondtad azt sem, hogy milyennel festenéd...

Egy doboz viszont szerintem elég lesz rá.

2012. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem minek ezek a habállagú vacakok, mikor olcsóbban vehetsz normális minőségi festéket is fodrászkellékesben. Az biztos hogy olyan lesz amilyenre akarod.
2012. nov. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!