Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetszenek ezek a hajszínek?...

Tetszenek ezek a hajszínek? (ami fahéj, mogyoró barna, gesztenye barna árnyalatok? )

Figyelt kérdés

[link]


[link]



köszi!


2012. nov. 14. 13:57
 1/8 A kérdező kommentje:
melyik tetszik jobban amúgy?
2012. nov. 14. 14:04
 2/8 anonim ***** válasza:
2.
2012. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 2. képnél először azt hittem, hogy én vagyok lekapja, mert pont olyan színű a hajam és szoktam hordani így feltűzve is :D
2012. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:))


és Te fested a hajad ? vagy fodrász festi ?


milyen árnyalat ez ?


nekem is ez a második tetszik nagyon :) szerintem nagyon szép színe van....

2012. nov. 14. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon tetszenek, a kérdeés, hogy nekem melyik állna jobban :)
2012. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magamnak festem. Igazából akkor szokott így kinézni, mikor már pár mosás után kikopott a festék, mert eredetileg ilyen mahagónis, vagy nem is tudom milyen. Fodrászkellékesnél veszem, Londa márka, 6.5-ös szín :D ez kb egy árnyalattal sötétebb, mint az eredeti hajszínem, így hamar kopik. Az első 2 hétben még mahagóni színű, utána olyan, mint a 2. képen. De érdekes, mert mentem venni a festéket és kérdezte a kellékes csaj, hogy most mivel van festve a hajam, mert mennyire jó a színe. Mondtam neki, hogy ezzel a 6.5-össel. És teljesen elképedt, hogy ezzel a színnel ilyen szépet lehet elérni :D
2012. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mindkét képen (főleg az elsőn) látok szőke beütést.

A másik elég érdekes szín, nekem tetszik, de hófehér bőrrel és kék/zöld szemmel...

30N

2012. nov. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)


nah akkor az jó mert pont fehér bőrű, zöld szemű vagyok :)....szerintem ki fogom próbálni ezt a színt , majd meglátjuk milyen lesz :D

2012. nov. 15. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!