Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit fog csinálni a fodrász a...

Mit fog csinálni a fodrász a hajammal? Sikerülni fog neki elsőre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemsokára fodrászhoz tervezek menni.Sötétbarna hajamat szeretném világosítani,és egy világosbarna színt elérni.Az érdekelne,hogy a fodrász ezt miképp tudja elérni,vagy esetleg ha valakinek van saját tapasztalata ezzel,azt is szívesen elolvasom.

Másik kérdésem pedig az lenne,hogy nagyon tönkreteszi majd ez a hajamat?Mert elég hosszú már a hajam,hosszabb ideje növesztem,és nem szeretném levágatni ez miatt.

Köszönöm szépen!:)


Most kb. ilyen a hajam:


[link]


Ilyet szeretnék:


[link]


Ha számít,akkor festett sötétbarna a hajam,eredeti színe középbarna.


2012. nov. 14. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Le fogja szívatni és utána befesti világosbarnára. Ez eléggé káros, töredezni biztos sokkal jobban fog utána.
2012. nov. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

És a szívatás után,mielőtt ráteszi a festéket milyen színű lesz a hajam?

Milyen színűre "szívja le"?

2012. nov. 15. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem leszívja (könyörgöm ne használjátok már ezt a kifejezést mert ez baromság!!!)

1. Ha a sötétbarna az festett hajszín akkor valószínű hogy vöröses narancssárgás lesz az eredménye. Ha rég volt festve a hajad akkor a töve szőke lesz és a vége felé egyre sötétebb de közben narancsos-sárgás. Ez teljesen normális nem kell megijedni. ha majd befestni világosbarnára, akkor még nem lesz ilyen színű a hajad, még látszódni fog a vörösese beütés (de ez megint csak normális - sajnos) egy pár festés kelleni fog ahhoz hogy egységes legyen. nyilván ez roncsol eléggé de pakolásokkal ricinuolajjal ( [link] viszonylag gyorsan helyre hozható...

Nekem júniusban volt leszőkítve egymás után 2x és utána még be is lett festve... a 7 éve feketére festett hajamat akkor elfelejtettem. Persze nem lettem rögtön szőke (még most sem) de olyan sokat nem is kellett levágni és már rég vissza is nőtt. Bár a hajam még kissé száraz és sérült de már nagyon jó ahhoz képest.

2. ha a hajad nincs festve akkor csak simán festékkel oldja ezt majd meg.


Nagyjából ennyit jutott most eszembe

-egy fodrász-

2012. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod,sokat segített!Jövő héten felkeresek egy fodrászt és megbeszélem vele. Lehet,hogy egyszerűbb lenne,ha kétszeri alkalommal csinálnánk,először középbarnára majd utána egy idő után még világosabbra? Vagy ez teljesen mindegy?
2012. nov. 17. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát még mindig nem tudom, hogy a hajad színe most festett vagy eredeti.

mindenesetre, ha nem volt még festve a hajad, akkor első alkalommal így távozhatsz a szalonból....

Ha viszont az a barna ami most van neked festett, akkor bizony lépésről lépésre kell világosítani.


(nekem pl festve volt a hajam7 évig feketére és most szőke akarok lenni. fél éve lett leszőkítve 2x és azóta folyamatosan festékkel világosítok. Most kb itt tartok: [link]


Ez a cél: [link]


:D :D :D

2012. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Festett a hajam,a kérdés alá odaírtam:

"Ha számít,akkor festett sötétbarna a hajam,eredeti színe középbarna."


Szóval igen,festve volt.Én is fekete voltam kb. másfél évig utána váltottam sötétbarnára,és most világosat szeretnék!


Köszönöm szépen,sokat segítettél!:)

2012. nov. 24. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Jah bocsi az kimaradt nekem :P

Akkor igen 2szeri alkalomra már menni fog

2013. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!