Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek narancsbőr ellen...

Mit tegyek narancsbőr ellen és mitől van?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Hetente 2 moderntáncórám van és azon kívül is rengeteget mozgok. 56kg vagyok, nem túlsúllyos. Mégi narancsbőrős a fenekem és a combom. Teljesen el vagyok keseredve, mert nem tudom mitől jöhetett ki és, hogy mit tudok ellene tenni. Kérlek segítsetek nekem hasznos tanácsokkal. Szerintem kínos lenne ilyen fiatalon narancsbőrős popsival strandolni. Ráadásul a fellépéseimen se túl esztétikus látvány. Előre is köszönöm :)
2008. máj. 24. 15:16
 1/4 anonim válasza:
Én eccer azt olvastam,hogy a sok tartósítószertől is megjelenhet,meg a mindenféle mesterséges cucctól,amivel tele rakják pl:a porleveseket,italokat,stb.Az Avonban találsz rá krémet,tusfürdőt,de vannak helyek,ahol ezt tudják szintén krémmel és géppel kezelni.
2008. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem függ a mozgástól, és a túlsúlytól. A nőknél gyakran előfordul, hogy a kötőszöveteg elég lazák. Nem szorosan egymás mellett vannak, hanem kisebb rések vannak közte. Ezeken a 'lyukakon' a legkisebb zsír is látszik. Hiába nem vagy túlsúlyos, testzsírja ugye mindenkinek van. Annyit tehetsz, hogy sokat iszol, egészségesen étkezel. Vehetsz narancsbőr elleni krémeket, de csak minőségit, azok láthatóan használnak. Nem kell elkeseredned. A nők 85% százalékának van narancsbőre.
2008. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez a bajom,mint neked.Nemrég hallottam,h van egy ilyen masszírozó,nem tudom,mi a pontos neve.Négy ága van és kis gömbök vannak a végén.Biztos láttál már ilyet.Kicsit macerás,h magadnak kell csinálni,de állítólag hatékony.
2008. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat!
2009. jan. 11. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!