Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha rendelek egy fodrászkellék...

Ha rendelek egy fodrászkellék webshopból, és az üzletben venném át a cuccokat, akkor mennyit kell rá várni? Másnap mehetek érte?

Figyelt kérdés
Nem írnak semmi erre vonatkozó infót, és nem tudom őket felhívni. Hogy szokott ez lenni?
2012. nov. 15. 12:39
 1/3 Antimod ***** válasza:

Azért ez elég probléma, hogy nem lehet kapcsolatba lépni velük. Ha van üzenetküldési lehetőség, írjál nekik mielőbb, fognak rá válaszolni (ha komoly webshopról van szó).

Szerintem ha nem túl nagy adagot rendeltél, van nekik raktáron, így hamar rendelkezésedre áll, de ez az általános (ideális) eset, lehet, hogy náluk másképp van.

2012. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, csak dolgozom, és lemerült a telefonom. Töltő nincs nálam, ráadásul egyszemélyes vállalkozás, úgyhogy mástól sem tudom elkérni. Szar helyzet, tudom, de ez van..:)
2012. nov. 15. 14:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nem rendeltem sok mindent, csak egy festéket, meg néhány hajbalzsamot.
2012. nov. 15. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!