Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire lesz vörös a hajam a...

Mennyire lesz vörös a hajam a hennától?

Figyelt kérdés
Eddig ilyet használtam: [link] de az hamar kifakult. Másfél hónapja festettem be vele utoljára. Nem árt-e a hajamnak ha most váltok? Elérem-e a kívánt hajszint?

2012. nov. 15. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos linket
2012. nov. 17. 07:41
 3/4 anonim válasza:

Ez attól függ,hogy milyen az eredeti hajszíned.Ha világos

akkor világosabb,ha sötét sötétebb lesz.DE tény, hogy nem károsítja annyira a hajat.

2013. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp olyan hennát vegyél, amiben csak a henna növény (Lawsonia inermis) van, vagy más hozzáadott növényi anyagok, de nem tartalmaz kémiai anyagokat (pl. sodium picramat). Ilyen pl. Logona, Lush, Sante, Khadi stb.

Nekem sötétszőke hajon van nagyjából hasonló eredménye a hennának, mint az általad linkelt képen.

2013. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!