Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek lábgyantázásnál kijön...

Nektek lábgyantázásnál kijön rendesen a szőr?

Figyelt kérdés
Nekem egyszerűen nem akar kijönni, rengeteg szőr marad, ami azt jelenti hogy hiába gyantázok mert utána le kell borotválni úgyis. Mit csináljak, hogy jó legyen? Egyébként vastag fekete szőröm van, lehet ez a baj?

2012. nov. 16. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,valószínű,hogy ez a baj,nekem is brutálisan erős,vastag a szőröm és hiába gyantáztattam borotválni is kellett. Abba is hagytam a gyantáztatást,már csak borotválom.
2012. nov. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg nem elég meleg a gyanta és nem tud beleragadni.Vagy vannak gyanták amik gyengébbek,nem tapadnak rendesen.Elvileg ki kell szednie.
2012. nov. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen gyantát használsz? A lábon nem tud olyan vastag lenni a szőr hogy ne szedje ki a gyanta. Egy férfi háton avgy mellkason sokkal vastagabb vagy akár a női intim részen is mégis le lehet gyantázni. Szoval vagy te nem csinálod jól vagy a gyanta nem jó.
2012. nov. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem tudod legyantázni, mert túl rövid szőrön próbálkozol és nem ragad bele a gyanta. Várd meg, hogy rendesen kinőljön. Főleg, most tél van, ilyenkor csak te látod.
2012. nov. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!