Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a hajszínt hogyan tudom...

Ezt a hajszínt hogyan tudom elréni?

Figyelt kérdés
[link] .. Ilyen színt szeretnék, sötétbarna hajam van, majdnem olyan mint a fekete.. Jo lenne bele?

#hamvas-szőke
2012. nov. 16. 20:27
 1/3 anonim válasza:
Hát meg lehet belőle csinálni,csak tönkre tennéd vele a hajad.Először is ki kell hidrogénezni elég keményen,mert ennek a frizkónak az alapja nagyon világos.Utána lehet bele rakni a melírokat.De szerintem ennél kicsit sötétebb hajszínt válassz,vagy a barna legyen az alapszín és arra rakass szőke (vagy akármilyen) melírt:)
2012. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neeeem... én nem szeretném kivilágosíttani a barnát. Ebbe szeretném belerakatni, csak hogy ilyen hamvas szőke legyen.Én amúgy arra gondoltam, hogy melírcsíkokat rakatok bele, majd hamvasíttosamponnal megmosom. Köszönöm a válaszodat.:)
2012. nov. 17. 07:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sötét barnába csak melír csíkokat raksz, nem lesz az egész hajad szőke sehogy, csak melírozott, és azokat is ki kell szőkíteni (hidrogénezni) ahhoz hogy szőke lehessen, plusz még rá kell festeni az árnyalatot, de a többi része akkor is barna marad, nem tudom mit segít rajta a hamvasító sampon. sötét barnát szerintem semmiképp nem szőkít, legfeljebb egy picit kivilágosítja.
2012. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!