Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használta már valaki a kallos...

Használta már valaki a kallos illetve schauma hamvasító sampont vagy balzsamot?

Figyelt kérdés
sötét szőke természetes hajam van.Eléggé érzékeny mindenre.. szeretnék egy kicsit világosabb hajat, de befesteni nem szeretném, mert félek h tönkre teszi. azt lenne a kérdésem, h milyen lesz tőle a hajam igy h nincs befestve és mennyi időt haggyam rajta stb.. minden info és tapasztalat érdekeel:D előre is kösziii..

2012. nov. 17. 15:54
 1/2 anonim válasza:
Kallos hamvasító sampon az kegyetlen! Még a közép barna hajat is lilává festi. Inkább a Schaumát! azt bátran használhatod!
2012. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
NEEE. hagyd a hajad, amilyen természete. Tapasztalat is érdekel.. ugyan ebben a cipőben jártam. tegnap rávettek h fessük. nagy könyörgés volt bnőm részéről. de belementem. és most kb itt ülök sárga arany sárga hajjal a szobámba és sirok. tegnap festették. és kegyetlen. szerintem jo áll. de hát kiröhög bárki lát. most ünnep alatt egy szalont sem érek el, és nem tudom mit tegyen. becsüld meg a természet adta hajadat. és ne akarj mást. mert természet ellenest kapsz mint én. bocsii a kis regényér:SSS de ezen gondolkozz el, ha gondolod irj üzit.
2012. dec. 30. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!