Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam meg anyának...

Hogy mondjam meg anyának szőrtelenítést?

Figyelt kérdés

Hogy mondjam meg anyának h le akarom szőrteleníteni az "intim zónám" ? A lábamat szoktam és ő is tudja a szemöldökömet is szoktam vele együtt megyek kozmetikushoz. Csak azt nem tudom, ezt hogy beszéljem meg vele. Nem tudnátok pár tippet mondani ilyenkor ti pl mit mondtatok?

Előre is köszi az értelmes válaszokat :)



2012. nov. 17. 20:22
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
egyébként 13 éves vagyok és azért szeretném leborotválni, mert egyszerűen zavar.
2012. nov. 17. 20:24
 2/27 anonim ***** válasza:
70%

Most lefogadom, hogy jönni fog egy csomó olyan válasz, hogy "de 13 évesen még nem kell..." satöbbi. Más kérdéseknél is ezt látom. Jegyezze meg mindenki: DE KELL. Ha szükséges, akkor miért ne borotválhatná magát?


Szóval, kedves kérdező, hacsak nem vagy iszonyúan bizalmas kapcsolatban anyukáddal, szerintem ezt nem kell megbeszélned vele. Ez a saját dolgod. Biztos vagy annyira értelmes, hogy tudd, hogyan kell bánni a borotvával. Ha nem vagy benne biztos, na akkor kérj segítséget anyukádtól. Tévhit, hogy az ember személyes dolgainak mindegyike a szülőkre is tartozik. Nem kell, és kész. Persze ettől még elmondhatod, ha jónak látod.

2012. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
mégis hogy hozzam fel nála ezt a témát? mert nem vagyok vele nagyon bizalmas kapcsolatba de bizalmatlanba se
2012. nov. 17. 21:09
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Minek elmondani??? én se mondtam
2012. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
És mit szólt hozzá?
2012. nov. 17. 21:43
 6/27 anonim ***** válasza:
43%

13 éves GYEREK vagy, szőrteleníteni az intim részt akkor kell ha szexelsz és a párodat zavarja... de jó esetben ilyen gond még nincs. Szóval nehogy már 13 évesen ott kezdj borotválkozni. Kipattog, viszketni fog mintha bolhás lennél, kb 2 naponta kéne csinálni, de fenének sincs erre ideje, sokáig tart és könnyű megvágni magad ami ott elég kellemetlen dolog.. Gyantázás meg felér egy kínzással annyira fáj.

Anyudnak meg ilyesmit miért kéne elmondani?

2012. nov. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
"Anya, szeretném szőrteleníteni a puncimat"! Így mondd el! :)
2012. nov. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Most mondom, hogy nem mondtam el...mostmár hogy idősebb vgyok, úgy magától értetődő, de nem beszéltünk róla soha.

Amúgy én is borotváltam 13 évesen, mert undorítónak találtam. '12 évesen jött meg a menstruációm mégse mentem szülni.' Ez kb pont olyan. Attól h nem szexelsz még le szedheted. Te döntöd el.

2012. nov. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem muszáj elmondani :) én 16 éves vagyok és soha nem mondtam el neki.
2012. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
És nem is látta ?
2012. nov. 18. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!