Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosvörös hajamat beszínezt...

Világosvörös hajamat beszíneztem 2 mosással eltűnő színezővel, befogná ezt a világosbarna hajfesték?

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajat radíroztunk, ebből lettem világos vörös, a hajtövem viszont platinaszőke. Erre rászíneztem egy tűzvörös színezővel (ez a kis tasakos, 2-3 mosás után kijön), csak hogy valami egyenletes színe legyen, mert körülbelül úgy néztem ki mint aki kopaszodik. Na most, nem szeretném sokszor mosni, hogy kijöjjön belőle a színező, mert így is éppen elég száraz, viszont ma be kellene festenem a világos vörös, platinaszőke tövű, undormány hajamat. Kérdés, hogy fog-e a színezőre a hajfesték? (enyhén tűzvöröses színezőre a világosbarna festék)
2012. nov. 18. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
linkeld már be, hogy milyen világosbarna hajfestéket akarsz venni mert én világosbarna hajfestéket még nem láttam csak középbarnát egyszerűen nincs a boltban rendes világosbarna hajfesték
2012. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Professzionális fodrászfestékeket használok. De nem ez volt a kérdés.
2012. nov. 18. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!