Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A citromtól tényleg fehéredik...

A citromtól tényleg fehéredik a bőr?

Figyelt kérdés

A fentire szeretnék választ kapni.

Van citromom és ha felkenem az arcomra akkor fehérebb lesz a bőröm? vagy többszöri alkalommal kell csinálni?

fontos lenne. Nem vagyok megelégedve magammal.


2012. nov. 18. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dettó ugyanez van velem is. Túl sötét a bőrszínem, nyaranta olyan feketére lebarnulok, hogy az már-már átcsúszik a lila színtartományba. Pár napja kezdtem el a "citromkúrát" az egész testemen alkalmazni. Ma reggel felkeltem, belenéztem a tükörbe és nagyon meglepődtem. Hulla fehér volt az arcom; reggelente mindig sápadt vagyok, de azért ennyire nem... Szóval szerintem, ha nem is sokat, de segít. Leírom, hogy alkalmazd:

Vágj félbe egy citromot, szerezz egy kis tálkát meg pár száraz vattapamacsot, és facsard ki a citromot a tálba. A lében áztasd meg a pamacsokat, aztán kend át vele az egész testedet, az arcodat is, csak az intim területet ne. Eleinte kicsit csípni fog, főleg arcon, de ez nem baj, mert ezáltal fertőtleníti a pórusokat, és a pattanásokat is kegyetlenül leszárítja. Pár perc elteltével el fog múlni a csípés, megszárad rajtad a citromlé. Vegyél fel olyan ruhát, ami nem baj, ha kicsit dzsuvás lesz, majd pár óra múlva tusolj le, mosd le az arcod is. Ha gyors eredményt szeretnél, naponta vagy kétnaponta alkalmazd ezt.

2012. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. nov. 18. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívesen :33
2012. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, még valami:


Úgy ne citromozd be a bőröd, hogy félbevágod a citromod és elkezded kenegetni magad vele. Így egyszerűbbnek tűnik, de tapasztalatból mondom, egyáltalán nem jó: egyrészt tele leszel apró citromdarabkákkal, másrészt a héján marad kevéske permet a bőrödön maradhat, harmadrészt pedig tizedannyi lé sem jön ki így belőle, mintha kifacsarnád. :)

2012. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm a tanácsot! ^^
2012. nov. 18. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az arcodra teszed akkor tegyél hozzá mézet vagy higitsd fel egy kis vízzel, mert nagyon csípni fogja, és kifogja szárítani a bőröd. Én a szeplők ellen használtam, de nagyon csípett és tisztára kiszárította az orromon a bőrt. :S
2012. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
melanin... olvass kicsit utána.
2012. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!