Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az izzadás ellen?

Mit csináljak az izzadás ellen?

Figyelt kérdés

17/L

Állandóan izzadok. Egész nyáron ha mentem valahova fekete toppokat viseltem ne hogy látszódjón. Borotválkozok, naponta 2 fürdők, használok dezodórt vagy golyóst is néha. Semmi nem használ. Nagyon ciki ez. Más pedig színes fölsőket hord és nincs izzadás foltja én nekem megmár 10 perc útán látszik. Nincs feleslegem sem ha az miatt lenne. Akkor is izzadok ha nem is stresszelek. Mit ajánlotók?


2012. nov. 20. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ez volt/még mindig időnként, de javult.

Azért izzadsz, mert a miatt stresszelsz, hogy izzadni fogsz. :D ez egy ilyen ördögi kör. De próbáld ki a solutio antisudoricát(asszem így van a neve), szerintem lehet még kapni patikákban, kb 300 Ft. Nekem az kb 2 hétig volt jó, aztán valahogy elvesztette a hatékonyságát, de csomó embernél hosszútávon is bevált. Amúgy ha valamikor másra figyelsz, nem jut eszedbe hogy jajj nehogy izzadjak, nem is fogsz. Az agy szereti hülyíteni saját magát

2012. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!