Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett hajra melyik sampon...

Festett hajra melyik sampon és balzsam vált be nektek?

Figyelt kérdés
Vörös hajam van, de mivel természetes hatásúra van festve, az a kevés nem sokáig látszik vörösnek. Most tervezek venni új hajápoló cuccokat, de egy szett elég drága, inkább biztosra mennék.:) Szóval: olyanra vadászom, amitől tényleg megőrzi a színét és puha, ápolt, fényes lesz.
2012. nov. 20. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább a festék minőségétől függ, illetve attól, hogy mennyire fogja meg a hajszálaidat a festék. Szintén vörös hajam van, Schwarzkopf festéket használok általában és 2-3 havonta festem a hajam, heti 2 hajmosás mellett! És nincs is szükség arra, hogy sűrűbben fessem. A samponom és a balzsamom egyáltalán nem festett hajra való. Én ezeket mindig a hajtípusom alapján választom, tehát inkább igénybe vett, töredezésre hajlamos hajra valót használok, és a hajszínem ezek mellett is tartós. 2 hónap után(ami kb.16-20 hajmosást jelent nálam) is volt, hogy megdícsérték, milyen szép színe van a hajamnak, én pedig nevetve mondtam, hogy pedig több, mint 2 hónapja volt festve. Szóval nem biztos, hogy a sampon és balzsam számít a hajszínt illetően.

Egyszer kaptam ajándékba Loreal festett vörös hajra való szettet, örültem neki nagyon. Aztán mikor elhasználtam az egészet és láttam, hogy a hajam ugyanígy néz ki ezek nélkül is, rájöttem, hogy semmivel sem ér többet más samponoknál. Ezért nem is használom és nem is hiányolja a hajam.

Ez a saját tapasztalatom. Megtaláltam az igazán szép és tartós színű festékeket, csak ezeket használom, ezért nincs szükség különösebb védelemre. Pl. a Londa hajfesték nekem nagyon nem vált be ilyen téren, de a schwarzkopftól találtam olyat, ami 2-3 hónapig tartja a színt a hajamon.

Tapasztald ki Te is!

2012. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én alap barna lettem és extrém szőke, utána vissza festettem a hajamat barnára. nekem teljesen a BÁNFI HAJBALZSAM ÉS SAMPON vált be, annál jobbat és olcsóbbat nem találsz, én hajszárítás közben még fújókrá Gliss Kurt amik ilyon sok színben kaphatóak, és fújósak, nahh azok nagyon jók. ( +ba nekem hullott is a hajam eléggé, de ezek miatt már nem hullik, és szép fényes a lesz a hajad ezektől. :) remélem segíthettem ^^
2012. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!