Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megmosom a hajam és utána is...

Megmosom a hajam és utána is össze áll, mint ha zsíros lenne, de mitől?

Figyelt kérdés
2 hete megmosom a hajam és utána is össze áll mint ha zsiros lenne pedig 2 hónapja ugyan azt a sampont használom, attól tuti nem. Mitől lehet? nagyon rossz, úgy szemre annyira nem látszik, de ha fésülöm vagy hosszá nyúlok nagyon kellemetlen. Valakinek valami tippje, hogy mitől?
2012. nov. 21. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a sok pocsék balzsam, amit belekevernek a shamponba ... vissza "zsírosítja" a hajat ... persze nem tudom, hogy a hajnak mi jó
2012. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy használsz-e hajpakolást vagy balzsamot samponozás után, de azoktól is lehet. Egy ideig mellőzd, vagy használj belőle jóval kevesebbet.

Ha nem ez a probléma, akkor válts át gyógynövényes samponra.

2012. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
semmit sem használok csak sampon. Gondoltam, hogy nem mostam ki elég jól, de a következő hajmosásnál 10 percig mostam ki a hajamból és akkor is ilyen maradt. Nagyon rossz :(
2012. nov. 21. 11:32
 4/11 anonim ***** válasza:

Addig kell mindig öblíteni, amíg habos a víz.


Szerintem válts sampont :/

2012. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vegyél a régi jó WU2 samponból, aztán próba
2012. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezzel én is sokat szenvedek, pedig nem vagyok már kamasz korban. Nekem egyedül egy házi készítésű samponszappan vált be. No ez sem csodaszer, de a hajam elhordható még 2. akár 3. napon is. Korábban 2. napon már tiszta zsír volt. Bár engem alapból nem zavar, hogy gyakran kell mosni (sőt, kifejezetten szeretem), csak épp azért kerestem vmi vegyszermentes megoldást, hogy ne érje annyi káros anyag a hajam. Én ezzel így teljesen jól elvagyok.
2012. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És utolsó neked mi vált be? Leírod?
2012. nov. 21. 12:54
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Egészen pontosan ez a samponszappan. Sokáig kitart, én nagyon szeretem.

De ő is ilyen Nadlerféle samponszappant használ, nála olvashatsz, hogy milyen és hogy kell használni:

[link]

2012. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. nov. 21. 13:09
 10/11 anonim ***** válasza:

amúgy az nem lehet, hogy mondjuk csak azzal a doboz samponnal van baj? mármint hogy az konkrétan rossz? mert ha eddig is azt használtad és nem volt tőle ilyen a hajad, végül is előfordulhat hogy a mostani doboz samponod már régen lejárt, vagy valami gond van vele.


vagy esetleg valaki más használta a fésűdet, akinek nagyon zsíros volt előtte a haja?


mondjuk a természetes sampon így is úgy is jó ötlet:)

csak most hirtelen ezek jutottak eszembe, mint lehetséges problémák.

2012. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!