Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés helyett így megoldható?

Szőkítés helyett így megoldható?

Figyelt kérdés

Élénk narancssárga hajat szeretnék, már valamennyire sikerült is, de ahol az eredeti hajamat leszőkítettem elég hamar ledobja a hajszínezőmet, így arra gondoltam, hogy veszek egy tartós világos rézvörös hajfestéket, és azt élénkíteném. Ahol régebben pirosas vörös volt, és azt szívattam le, ott nagyon szép élénk lett, innen jött az ötlet. Valaki próbálta már? Ha igen, milyen hajfestékkel? Én garnierre gondoltam, azon belül is a natural colors-ban láttam rézvöröst, ami szerintem megfelelne.

Ilyen a hajszínem, és szeretném ezt az élénkséget minél tartósabban elérni:

[link]


2012. nov. 22. 16:47
 1/4 mmano88 ***** válasza:

off: Ez engem is érdekelne. :D

Nekem festett középszőke most a hajam és én is ilyet szeretnék.

2012. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha mást nem kipróbálom, és elmondom az eredményét =) De hajfestéket tudok ajánlani, amivel olyan lett a hajam, mint a képen is láthatod =D (Igen, a képen én vagyok ^^")
2012. nov. 22. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szép ez a szín, de tartósra sehogy nem lehet megcsinálni. Ha hajfestékkel kevered a hajszínezőt, akkor is a hajszínező ugyanúgy kopni fog, csak a festék színe marad meg tartósabban.

Viszont a Kallos Glow 844 elég narancsos szín, lehet az jó lenne. [link]

2012. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3 hét alatt alig kopott =) Szóval nekem ez teljesen megfelel, de köszi ^^ Egyedül a szőkített hajtövemen világosodik ki, ezért a kérdésem.

Ezelőtt pedig rengeteg más hajfestéket próbáltam ki, többek közt azt is, amit mutattál, de nem volt egyik sem annyira intenzív, mint ez a mostani. Nagyon hamar barnásak lettek, és unalmasak =/

2012. nov. 22. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!