Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok mondani valami szert,...

Tudtok mondani valami szert, amivel gyorsabban nő a haj?

Figyelt kérdés
Egyik spanom levágatta a haját, és újra meg akarja növeszteni, kb nyakig érőre. Ha természetesen növesztené szerintem több mint egy év kellene hozzá (ha rosszul mondom javítsatok ki).

#haj #növekedés #span #hajnövelő szer.
2012. nov. 22. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Ricinusolaj. A neten nagyon sok adatot találsz az alkalmazásáról. Hatásos, és nem is drága.
2012. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Olajakat semmiképp ne használj, az csak hátráltatja a hajnövekedést. Hajhullás elleni hajszesszel érdemes próbálkozni, az nem tömíti el a pórusokat és serkenti a hajhagymák működését.
2012. nov. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Schwarzkopf termékcsaládjába tartozó sampont használtam és nagyon jó igaz drága de megéri :)
2012. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én házilag készítettem vodkába áztatott csalánt, na attól aztán beindult a növekedés! a ricinustól is gyorsabban nőtt, de másfél hónap után hullani kezdett, az kockázatos. Valami ilyen szeszes dolgot kéne kipróbálni
2012. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2012. nov. 23. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom, arra volt eszetek, hogy lepontozzatok, de utánanézni a dolgoknak már csesztetek... Hülyegyerekek.
2012. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt ne idd old meg:)
2012. nov. 23. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!