Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tapasztalataitok...

Izabell kérdése:

Milyen tapasztalataitok vannak a hajatok vasalásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Segítséget kérnék, hisz jövô héten veszek egy hajvasalót..Ma beszereztem csomó hajápoló, hajvédô szert és hajvitamint is..Arra lennék kíváncsi, hogy kinek mennyire roncsolta a haját?!

[csakis hajmosások után vasalnám ki, tehát egy héten 2x, hátközépig érô a hajam]



2012. nov. 23. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem muszáj volt vasalni a hajam,mert amúgy sztem nagyon ronda xD De nagyon tönkretette és hiába használok akármit,nem segít.A vége tiszta töredezett,sőt még a színe is más lett,sokkal sötétebb,pedig még soha nem volt festve a hajam,szóval nekem nem használt.:S
2012. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb hajvasaló volt a környezetemben... Phillips vagy Remington, már nem tudom... 22 ezer körül. És egy kalap szart nem ért. Elfénytelenedett és töredezett a hajam. Hővédőt is használtam, heti 3x mostam a hajamat, így vasaltam. Naná, hogy dobtam fel a francba vaterára. Immár másfél éve nem simítom, szép fényes a hajam és nem töredezik. Ellenben amikor vasaltam... :S (Kell a negatív tapasztalat is, nemde? :D Amúgy vékonyszálú, festett hajam van, lehet erre nem valami jó alkalmazni.)
2012. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ôszinteséget!...

[amúgy én is Philips hajvasalót veszek:)]

2012. nov. 23. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak rossz tapasztalataim vannak. Na jó, nem. :)

Nagyon szépen ki tudom vasalni a hajamat vele, szögegyenes lesz, ami néha tök jó! De ez az egyetlen előnye, amit én észleltem.


Egyébként elvékonyodott a hajam, száraz és sprőd lett tőle és gyorsabban töredezik. Pedig rendszeresen használok balzsamot és pakolást is, illetve hővédőt vasalás előtt és hajvégápolót is.


Hiába ápoltam, vágattam belőle rendszeresen, a hajam korántsem olyan szép, mint volt. Igaz, régen félig-meddig hullámos, egyenes hajam volt, de legalább egészséges, puha, élettel teli, fényes volt.

17/L

2012. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg vasaltam a hajam, egyre jobban töredezett, annak ellenére, hogy ápoltam, és rendszeresen vágattam a végéből. Kb fél éve letettem a hajvasalót, azóta lenőttek a töredezett végek, a hajam sokkal fényesebb, és egészséges. Ma már csak alkalmanként vasalom a hajam, ami havi egy alkalmat jelent, ez még belefér, hogy ne töredezzen el. Hozzáteszem, hogy nem vékonyszálú a hajam, hanm normál típusú.

22/L

2012. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én heti 2X néha 3X vasalok hajat. kb ugyanannyira töredezett a hajam, mint amikor még nem vasaltam. a barátnőm nem vasalja a haját, és ugyanannyira szálkás a vége, mint az enyémnek. Én mindig használok hajbalzsamot (márkátlan, de nagyon jó, ilyen maracuja illatuú), hajvégápoló szérumot (kallos), és hajvasalás végén teszek a hajvégekre egy nagyon kicsi vaxot (rossmannos E-vitaminnal). ja meg néha ricinuszolajos pakolást is teszek rá. Mostanában szép fényes a hajam.:)
2012. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen göndör hajam van, vállon túl ér. Heti 1x, minimum 2x vasaltam, hajmosás után. A göndör haj amúgy is száraz, töredezett, de így még inkább az lett. Plusz kivasaltam, jött a f*sza párás idő, pillanatok alatt visszagöndörödött a hajam. Sose maradt egyenes, ahogy teltek a héten a napok, úgy jöttek a hullámok a hajamba... És a külső része nagyon száraz. Július óta csak 2x lett kivasalva a hajam: a fodrászom vasalta ki, meg én magamnak. De mikor elindultam itthonról, és láttam hogy nem párás(!) időben elkezdett hullámosodni, akkor mondom oké, nem kínzom a hajamat, úgyis visszagöndörödik... nyár óta ápolom házi, bolti (kallos) hajpakolással, hajvégápolóval (avon), de nem tudom hogy használnak-e ezek egyáltalán... a hajvasalással csak tönkre fogod tenni a hajadat.


17/L

2012. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még az lemaradt: hővédőt (syoss) én is használtam, de kb szart sem ért. Mikor ráfújtam a hajamra, ilyen ragacsos volt, de utána fényes volt a hajam. Bár szerintem egy kicsit sem védte a hőtől a frizurámat
2012. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!