Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen pattanásos az arcom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ebben a korban gyakori, de azon kívül, hogy mossam meg szappannal meg kenjem vmi izével, van valami megoldás? És mit csináljak, hogy ha elkapartam és az alapozó sem segít eltüntetni a piros heget? pls help!

12/L



2012. nov. 23. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ne szappannal mosd hanem tonikkal, heti egyszer radírozd, szedjél cinket, az sokat segít belsőleg.
2012. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Keress fel egy kzmetikust, azon kívül én ajánlom a Biola termékeket. Az én lányom is ezeket használja.
2012. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Épp abba a korba kerültél ez természetes,kozmetikus mindenképp.
2012. nov. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Serdulokorban a pattanas nem az apolatlansag vagy tisztalkodas hianyanak a jele,hanem a kor termeszetes velejaroja.Szeritem ne kend semmi kenceficevel az arcod ... a pattanasaidat hagyd hogy kierjenek majd ovatosan nyomd ki (ne a kormodel )ha nem jon ki akkor hagyd egy par napig( azt jelenti ,hogy meg nem ert ki,a kiert pattanas kozepen sargas pont kell legyen ).Az aloe vera gel nagyon jo a pattanasos borfeluletre nekem 1-2 nap alatt eltunteti,puhitja a borod es nagyon jo a zsiros de akar szaraz bore is.En minden este bekenem az arcom egy aloe levelel es nekem hat(mar nagyon sokan kerdeztek hogy milyen termeket hasznalok).Hidd el nem kell semmi draga kremet vasarolj...
2012. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

kruzi, ahány ember, annyi féle bőrtipus. lehet, hogy neked ez a termék vált be, de nem biztos, hogy a kérdezőnek is jót tesz.


amúgy a pattanásokat nem szabad csak úgy ott hagyni, viszont ne is kapard el vagy nyomkodd őket. Keress fel egy kozmetikust!

2012. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :))
2012. nov. 25. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!