Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra gyors megoldás pattanáso...

Extra gyors megoldás pattanások ellen?

Figyelt kérdés
A szemöldököm elejében (!) van pár pattanás, és elég pirosak, nem tudom őket kinyomni. A citrom itt már nem segít, ráadásul nagyon fáj, ha bekenem vele. Úgyhogy most úgy nézek ki mint egy idióta. A hétvégén el KELL tüntetnem ezeket a pattanásokat onnan, így nem mehetek emberek közé. Valami ultragyors megoldás? :S

2012. nov. 23. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arcszesz, napi 2x. Neogranormon(lehet nem így kell írni, de gondolom tudod mi ez) kenőcs, ezt használhatod többször is egy nap. Nekem ettől még a legdurvább pattanásom is eltűnt 2 nap alatt.
2012. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Estére tegyél rá mézet. De egy nap alatt nem fog elmúlni semmiképp. Túléled, mindenkinek vannak pattanásai, nem kell ekkora tragédiát csinálni belőle.
2012. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Arcszesz napi 2-3,és este,reggel mosd meg langyos vízzel
2012. nov. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Huuh, én már szinte minden házi praktikát kipróbáltam: a tejbe áztatott élesztő és a jégkocka vált be legjobban. Igyál sok folyadékot is, az sokat számít! Ha később is lenne ilyen problémád, ezt a szert nagyon tudom ajánlani! [link] Nekem teljesen normális lett tőle a bőröm! Sok sikert!
2012. nov. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

volt nekem is tizenéves koromban rengeteg pattanás az arcomon és semmi nem segített eleinte. Amikor valakitől halottunk a Retin-A kenőcsről. Az azonnal csodát tett és rendbe hozta az arcom. Bekenés után szinte fél napon belül érezhetően csökken és egy nap múlva már látszik, hogy szárad.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Már írtam róla a fenti címen és képet is találtam az akkori önmagamról, amikor még nem ismertem a Retin-a gyógyszert. Bár akkor már ismertem volna!

2012. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huhh, köszönöm a válaszokat! :) A Neogranormon nagyon bevált, de majd a többiek által javasolt szerekenek is utánanézek. :) Zöld pacsi :)
2012. nov. 30. 16:52
 7/7 Eva3365 válasza:

Tabletta pattanások ellen - [link]

Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

2013. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!