Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Clinique vagy Bioderma? Kinek...

Clinique vagy Bioderma? Kinek mik a tapasztalatai? Esetleg Vichy vagy Eucerin termékeket használtatok? Vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon erősen gondolkodom a Bioderma vagy a Clinique Anti Blemish termékeken. Nektek mik a tapasztalataitok ? Esetleg tudtok ajánlani olyan terméket, mai bevállt pattanásokra és hegeire ?

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2012. nov. 24. 12:54
 1/4 anonim válasza:
Én Clinique termékeket használok,az alapozója nagyon bevált. Viszont az arctisztítói kb. annyit érnek mint a sima, márkátlanok:/ a többi szerről sajnos nincs tapasztalatom:/
2013. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Clinique Anti-blemish alapozója nagyon szuper, évek óta azt használom - nem csak elfedi, de gyógyítja is a pattanásokat. Látványosan szebb a bőröm, mióta használom. A tisztító programja szerintem nem éri meg az árát, de jónak jó. Az áprilisi Glamour napokon lesz 2000 ft-os kupon az újságban, amit bármilyen Clinique termékre be lehet váltani. Érdemes most beruházni egy alapozóra, én is most fogom újravenni.

A Bioderma termékek közül a krémek nekem nem váltak be, viszont a Bioderma Sébium micellás lemosó egy kis csoda. Nagyon szépen letisztítja a bőrt, sokat segít a problémás bőrön, csak ajánlani tudom!

A Vichy normaderm nekem nem vált be, rosszabb lett tőle a bőröm. Eucerineset nem próbáltam.

2013. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nekem a hegeket a kozmetikus által végzett havi egyszeri mikrodermabrázió tüntette el, a krémek nem értek semmit, csak ez.
2013. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én több,mint 10 évig használtam a clinique tonikot, és szép volt a bőröm tőle, csak nagyon ritkán jött ki pattanás,mivel zsíros a bőröm, a 3-asat használtam, de ehet nem árt használni a szintén clinique 3.ik lépéses sárga hidratálót,én a zseléset szoktam, az jól beszívódik, nem hagy zsíros nyomot.

most én is a bioderma miccelás lemosóját tesztelem(a zöldet),még csak 2 hete használom, hosszutávú eredményről nem tudok beszámolni, egyenlőre jónak tűnik,+jó benne,hogy a sminket is leszedheted vele még a szemekről is, nem csíp, és tonikként is funkcionál. az illata nagyon jó. a vichy nekem nagyon nem vált be, még régebben próbáltam, attól még zsírosabb volt az arcom, mint előtte!! eucerint nem próbltam még.

a clinique-t is ajánlom, és a biodermát is!! :)

2013. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!