Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a tapasztalatok ezzel a...

Mi a tapasztalatok ezzel a hajfestékkel?

Figyelt kérdés

[link]


ilyen színű hajat szeretnék... próbáltátok már ezt a festéket? mi a tapasztalatotok? melyik a legjobb hajfesték "márka"? (olyat mondjatok amiben megtalálom ezt a színt)


2012. nov. 24. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz, de nekem vörösre kopott egy idő után.
2012. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez jó márkájú festék. De sötét hajon nem ilyen színü lesz! Ha sötét a hajad akkor szőkíts előtte!
2012. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem tartós
2012. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor mi a jó tartós?
2012. nov. 24. 14:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden vörös árnyalatú festék kopik
2012. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt a hajam régen de Garnier-rel festettem be. Valami "full colors" vagy hasonló neve volt, Schwarzkopfnak ezt a fajta festékét még sose használtam. De már jó 5 éve volt ilyen hajam :D Ha még találsz Garnier-ben ilyen színű festéket, na én azt ajánlom neked, mert nagyon szép színe volt és tartós is volt :)
2012. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is Garniert használtam vörösbe! Aztán hamar ki fakult..sárgarépa fejem lett :D
2012. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mmano88 ***** válasza:

Én csak sima vörös voltam ugyan, palette-vel festettem havonta és nem volt csúnya narancssárga vagy kopott vörös sose..

Leszívatni szerintem viszont nem kell előtte.. én is voltam tűzvörös is, eredetileg középbarna hajam van és sose kellett szőkíteni hozzá!

2012. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tartós vörös hajszínt akarsz,akkor a Londacolor Naturalsban keresgélj!Kapható a dm-ben,és az Auchanban. Színes a kínálat,az ára is kedvező,és nagyon tartós,én anno a meggyvöröset használtam,de most szemezek a burgundival! :)
2012. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,a te általad keresett hajszín a Londacolor Naturalsban a szilvavöröshöz hasonlít,szerintem érdemes kipróbálnod:)
2012. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!